جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Citytopia™ v2.7.1 – بازی مناظر شهری اندروید

بازی شبیه سازی بسیار جذاب شهرسازی

امکان طراحی و ساخت شهر

امکان ساخت ساختمان، پارک و ...

امکان باز کردن قفل ساختمان ها و محلات

امکان تزئین و ارتقا ساختمان ها

بازی اندروید Citytopia™ یک بازی شبیه سازی بسیار جذاب و هیجان انگیز برای شهرسازی است. در این بازی اندروید فوق العاده و شگفت انگیز شما می توانید خارق العاده ترین شهر را طراحی و اجرا کنید و بسازید. در این بازی اندروید شبیه سازی جذاب شما می توانید از طریق شهرسازی به یک سرمایه دار واقعی تبدیل شوید. در این بازی شبیه سازی جذاب و شگفت انگیز انواع مختلفی از ساختمان ها وجود دارند. در این بازی اندروید جالب و جذاب شما قادر خواهید ساختمان، پارک و … بسازید.

در این بازی اندروید شبیه سازی شما باید به تدریج قفل همه محلات را باز کنید و ملک های بیشتری خریداری کنید تا شهر خود را گسترش دهید. این بازی اندروید جذاب دارای ماموریت های چالش برانگیزی می باشد که با تکمیل آنها به سطوح بعدی منتقل خواهید شد. شما می توانید ناوگان حمل و نقل مانند کامیون و اتوبوس ها را افزایش دهید. با جمع آوری کارت ها شما می توانید ساختمان ها و وسایل نقلیه جدید پیدا کنید و ساختمان ها را تزئین نمائید و ارتقا دهید. این بازی اندروید دارای کنترل آسان و ساده ای است. بازی اندروید Citytopia™ دارای گرافیک زیبا و رنگارنگی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Citytopia™:

– بازی شبیه سازی بسیار جذاب شهرسازی

– امکان طراحی و ساخت شهر

– دارای انواع مختلفی از ساختمان ها

– امکان ساخت ساختمان، پارک و …

– امکان باز کردن قفل ساختمان ها و محلات

– دارای ماموریت های چالش برانگیز

– امکان تزئین و ارتقا ساختمان ها

– دارای کنترل آسان و ساده

– دارای گرافیک زیبا و رنگارنگ

 

بازی اندروید  Citytopia™ در گوگل پلی امتیاز ۴٫1 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند و مورد توجه بسیاری از کاربران در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفته است.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW – Goods and coins heatmaps show where all your goods are assigned and how much each building contributes to your economy respectively – Building stats panels give details each building or decoration: impact on city growth, info on coin generation, and a breakdown of goods and decorations impact – Easily locate any building in the city thanks to the new item locator tool – Residential decorations impact thought rewards – Global Leaderboards! Connect to Facebook to compete. – Misc bug fixes

باکس دانلود

– فایل اصلی بازی با فرمت apk را دانلود و نصب کنید. – گیم دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.atari.mobile.citytopia را در مسیر Android/obb قرار دهید. – بازی را اجرا کنید.

برنامه های مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3٫00 توسط 2 نفر

حجم نرم افزار155.1 مگابایت

کمپانی سازندهAtari, Inc.

امتیاز در گوگل پلی4.1 از 5.0

قیمت در گوگل پلیرایگان

تعداد دانلود962

نسخه نرم افزار2.7.1

نسخه سیستم عامل5.0 و بالاتر

نوع اتصالmob_offline

تاریخ آپدیت1398/12/10

اشتراک گذاری

ارسال شده توسطnemati