جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود World of Tanks Blitz v6.9.0.501 – بازی حمله تانک ها اندروید

بیش از 100 وسیله و ابزار جنگی از آلمان , بریتانیا و ...

سبک استراتژیک گیم و پلی آنلاین چند نفره

10 عرصه نبرد منحصر به فرد

قابلیت چت و گفت و گو در بازی با سایر بازیکنان

قابلیت دعوت دوستان خود برای شروع رقابتی آنلاین

آپدیت جدید  : معرفی نسخه جدید بازی  برای اولین بار از جوان موبایل

بازی اندروید World of Tanks Blitz تا این لحظه برترین بازی گرافیکی از نظر ساختار در موضوع جنگ تانک ها می باشد !

بالاخره پس از مدتها انتظار نسخه اندرویدی بازی پرطرفدار World of Tanks Blitz توسط استودیو بازی سازی Wargaming SEA در مارکت گوگل منتشر شد.  آیا دوست دارید تانک های دشمن را نابود نمایید  ؟ اگر این طور است پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان بازی هیجانی و جذاب World of Tanks Blitz را از دست ندهید . در این بازی شما باید سریع تصمیم خود را بگیرید . آیا دوست دارید به دوستان خود پیوسته و سپس تانک های دشمنان را نابود نمایید ؟ یا می خواهید دشمنان به سرزمین شما حمله ور شوند ؟ کافی است خودتان امتحان کنید.

نسخه اندرویدی World of Tanks Blitz با الهام کامل از نسخه پی سی خود می تواند در روزهای به عنوان برترین بازی آنلاین اندروید شناخته شود. برای آگاهی بیشتر شما کاربران تنها کافیست بدانید تا کنون World of Tanks Blitz توانسته بیش از 100 میلیون بازیکن را در سراسر جهان به خود جلب نماید و قطعا با انتشار نسخه اندرویدی این گیم نیز به شمار کاربران افزوده خواهد شد.

معرفی بازی اندروید World of Tanks Blitz برای اولین بار از رسانه جوان موبایل برای شما کاربران ایرانی می باشد که امیدواریم مورد رضایتتان واقع شود. همچنین آپدیت های جدید این بازی نیز در کوتاه ترین زمان در سایت قرار خواهد گرفت از این رو برای آپدیت نسخه جدید رسانه جوان موبایل را در نظر داشته باشید.

 

– دارای بیش از 100 وسیله و ابزار جنگی از آلمان , بریتانیا و …

4 کلاس تانک های های مختلف از جمله نور، متوسط، سنگین، و ناوشکن و …

– سبک استراتژیک گیم و  پلی آنلاین چند نفره

10 عرصه نبرد منحصر به فرد

– قابلیت چت و گفت و گو در بازی با سایر بازیکنان

– گرافیک خیره کننده با برنامه نویسی کاملا بهینه و سازگار با اکثر دستگاه های اندرویدی

– فیزیک واقعی و خیره کننده از صحنه های نبرد و ابزار جنگی مختلف

– قابلیت دعوت دوستان خود برای شروع رقابتی آنلاین

 

توجه داشته باشید که :

۱- بازی اندروید World of Tanks Blitz آنلاین می باشد و برای اجرا اتصال دائم به اینترنت مورد نیازتان خواهد بود.

۲- در صورت ارائه نسخه جدیدتری از بازی World of Tanks Blitz نسخه پیشین از کار خواهد افتاد از این رو شما می توانید برای مطلع شدن از اپدیت, World of Tanks Blitz را به لیستک خود اضافه کنید. با لیستک آپدیت بازی های مورد علاقه خود را فراموش نخواهید کرد !

تغییرات آخرین نسخه

Update 6.0 has loads of new content to show! • Dive into Realistic Battles, a mode with historic vehicles without highlighting or indicators. • Research the branch of four British tank destroyers with unique provisions and consumables. • Test the reworked armor highlight inside the reticle and take a look at enemies’ turrets being torn off outside of it. • And, of course, don’t forget to try on new attachments and camouflages!

برنامه های مرتبط