جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود City Island 4- Sim Town Tycoon v2.3.2 – بازی شبیه سازی سیتی ایسلند 4 اندروید

گرافیک شکوهمند HD

تبدیل دهکده ای کوچک به یک کلان شهر بزرگ

استفاده از بیش از 250 آیتم برای ساخت و ساز در شهر

مدیریت سیستم حمل و نقل شهری

کسب درآمد از ساختمان های تجاری

2شهر خود را بنا کنید در فصل جدید بازی سیتی ایسلند 4

اگر شما هم از علاقه مندان بازی سیتی ایسلند هستید برای شما خبر خوبی داریم. سری جدید از بازی اندرویدی سیتی ایسلند به نام بازی اندروید City Island 4: Sim Tycoon (HD) به بازار آماده است و شما هم میتوانید به جمع 50 میلیون کاربر جهانی این بازی محبوب بپیوندید..

همانند فصل های پیشین بازی شما باید تلاش کنید تا دهکده کوچک تان را با پول و طلای اندکی که در اختیار دارید به یک کلان شهر بزرگ و زیبا تبدیل کنید. در طول بازی شما میتوانید با بیش از 250 قلم آیتم و کالا ساختمان های زیبایی به شهر اضافه کنید و برای گسترش دهکده خود جزایر جدید را کشف کنید تا بتوانید یک دهکده کوچک را به شهری بزرگ و شاد تبدیل کنید. مدیریت تمام بخش های شهر به عهده شماست از مدیریت سیستم حمل و نقل گرفته تا مدیریت ساختمان های تجاری و باید با استراتژی های مدیریتی که اتخاذ میکنید بتوانید درآمد زایی کنید تا یک مدیر ثروتمند باشید. در سری جدید بازی با مناطق جدیدتر آب و هوایی روبرو میشوید مناظر زیبای شهر در باران و برف، شب و روز، در کنار پارک ها و درختان، متروهای مختلف، قایق ها و بسیاری از آیتم های دیگر به جذابیت بازی اضافه کرده است. همچنین در طول بازی و با کسب امتیازات میتوانید اجزا و ساختمان های شهرتان را ارتقا دهید، علاوه بر اینکه میتوانید از راهنمایی های درون بازی برای مدیریت بهتر شهر استفاده کنید.

در این بازی اندرویدی شما میتوانید به صورت آفلاین و آنلاین بازی را اجرا کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید City Island 4: Sim Tycoon (HD) :

– گرافیک شکوهمند HD

– تبدیل دهکده ای کوچک به یک کلان شهر بزرگ

– استفاده از بیش از 250 آیتم مختلف برای ساخت و ساز در شهر

– مدیریت سیستم حمل و نقل شهری

– کسب درآمد از ساختمان های تجاری

– کسب امتیاز و جوایز مختلف در طول بازی

– وجود آب و هوای مختلف و چرخه شب و روز

– امکان ارتقا تجهیزات و ساختمان های شهر

– استفاده از راهنمایی برای مدیریت بهتر شهر

– سازگاری با تبلت ها

 

بازی اندروید City Island 4: Sim Tycoon (HD) همانند سری های قبل بازی ساخت کمپانی محبوب Sparkling Society میباشد و آخرین نسخه از این بازی جذاب به تازگی روانه بازار شده است که توانسته با کسب رتبه عالی 4.3 از 5.0 و با بیش از 50 میلیون مخاطب در سراسر جهان همچنان جزو بازی محبوب کاربران اندرویدی قرار داشته باشد. بازی اندروید City Island 4: Sim Tycoon (HD) قابل نصب برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید با سیستم عامل 2.3.2 به بالا میباشد.

تغییرات آخرین نسخه

1.9.15 🔅 Fixed a few bugs and crashes related to video’s 1.9.14 🔅 Improved the stability of the game 🔅 Fixed a small bug 1.9.9 🔅 Fixed bug which could crash the game when sending it to the background 1.9.6 Can you find the pirates chests near the coast? Find them and receive a nice gift :) Please don’t forget to rate our game, thank you very much!

برنامه های مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3٫11 توسط 19 نفر

حجم نرم افزار78مگابایت

کمپانی سازندهSparkling Society

امتیاز در گوگل پلی4.3 از 5.0

قیمت در گوگل پلیرایگان

تعداد دانلود7,110

نسخه نرم افزار2.3.2

نسخه سیستم عامل 2.3.2 به بالا

نوع اتصالmob_offline

تاریخ آپدیت1399/01/11

اشتراک گذاری

ارسال شده توسطAdministrator1