جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Super Swiss Knife v4.0.10 – نرم افزار جعبه ابزار چاقو سوییسی اندروید

نرم افزار جعبه ابزار کاربردی با 12 عملکرد

دسترسی سریع به فلش دوربین با چراغ قوه

اندازه گیری ارتفاع اجسام با ارتفاع سنج

تعیین میزان افقی و یا عمودی بودن سطوح مختلف

به دست آوردن جهت های جغرافیایی با قطب نما

نرم افزار اندروید Super Swiss Knife یک نرم افزار جعبه ابزار میباشد که با 12 کاربرد که دارد نیاز شما به هر نرم افزار دیگری را رفع میکند. این نرم افزار اندرویدی نیاز شما به ابزارهای مختلف را در طول روز برآورده میسازد. با چراغ قوه ی این نرم افزار اندرویدی و با دسترسی آسانی که به آن خواهید داشت در کوتاهترین زمان میتوانید فلش دستگاه اندرویدی را روشن کنید.  با ارتفاع سنج این نرم افزار اندرویدی میتوانید ارتفاع اجسام مختلف اندازه گیری کنید و برای این کار کافیست بالا و پایین هر جسم را مشخص کنید و ارتفاع دقیق آنرا ببینید.

با نرم افزار اندروید Super Swiss Knife میتوانید میزان افقی و یا عمودی بودن سطوح مختلف را اندازه گیری کنید و دستگاه اندروید خود را روی سطح قرار دهید و زاویه ی دقیق سطح مورد نظر را دریافت کنید. همچنین با خط کش این نرم افزار اندرویدی میتوانید اندازه دقیق اجسام را اندازه گیری کنید و آنرا به سانتیمتر و اینچ تبدیل کنید. با ذره بین این نرم افزار اندرویدی میتوانید هر منظره و جسمی را زوم کنید وآنرا با اندازه بزرگ ببنید. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید در شرایط خطرناک با یک ضربه سرو صدا و نور فلش را روشن کنید واز دیگران تقاضای کمک کنید.

با با نرم افزار اندروید Super Swiss Knife میتوانید میتوانید جهت های جغرافیایی را با قطب نما به دست آورید و جهت جغرافیایی و طول و عرض مکان خود را به دست آورید. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید ضربان قلبتان را اندازه گیری کنید . با زاویه سنج این نرم افزار اندرویدی میتوانید زاویه های مختلف حتی بالای 180 درجه را اندازه گیری کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Super Swiss Knife :

– نرم افزار جعبه ابزار کاربردی با 12 عملکرد

– دسترسی سریع به فلش دوربین با چراغ قوه

– اندازه گیری ارتفاع اجسام با ارتفاع سنج

– تعیین میزان افقی و یا عمودی بودن سطوح مختلف

– اندازه گیری دقیق اجسام با خط کش

– زوم کردن هر منظره و جسمی با ذره بین

– درخواست کمک با ایجاد سرو صدا و نور فلش

– به دست آوردن جهت های جغرافیایی با قطب نما

– اندازه گیری زاویه اجسام مختلف با زاویه سنج

 

نرم افزار اندروید Super Swiss Knife  در گوگل پلی امتیاز ۴٫1 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از 5 میلیون کاربر در گوگل پلی این نرم افزار جعبه ابزار کاربردی را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

App optimization. Minor bug fixes. INTRODUCING “Super Swiss Knife” Free CALLER ID! * Free Caller ID Super Swiss Knife now has free caller ID. It identifies callers for you – even the ones not in your contact list. Caller ID results are shown after calls and also allow you to save the contact details directly to your address-book. You can disable or adjust caller ID to your preferences in the settings menu any time.

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3٫33 توسط 3 نفر

حجم نرم افزار16.9 مگابایت

کمپانی سازندهUTOOO INC

امتیاز در گوگل پلی4.1 از 5.0

قیمت در گوگل پلیرایگان

تعداد دانلود1,543

نسخه نرم افزار4.0.10

نسخه سیستم عامل4.0.3 و بالاتر

نوع اتصالmob_offline

تاریخ آپدیت1396/03/09

اشتراک گذاری

ارسال شده توسطجوان موبایل

0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x