جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Heroes of Battle Cards v2.7.314 – بازی نبرد قهرمانان کارتی اندروید

بازی پرطرفدار match-three و اکشن

نابود کردن هیولاها از طریق حل پازل جواهرات

آشکارسازی منابع و سلاح های جنگی جهت ارتقا

انجام بازی به زبانهای روسی و فارسی و فرانسوی

یک بازی مهیج و کاملا رایگان

بازی اندروید Heroes of Battle Cards جز یکی از بازیهای پرطرفدار match-three و اکشن میباشد. شما در این بازی باید شاهزاده ای را نجات دهید که در محاصره ی هیولا ها قرار گرفته است. با تطبیق دادن جواهرات جادویی و حل پازل جواهرات و همچنین انتخاب نگهبان برای حمله به هیولا ها، این هیولاهای مرگبار را ازبین برید. در این بازی با مسابقه دادن با سه نفر یا بیشتر، میتوانید تعداد حملات خودرا افزایش دهید و بر دشمنان پیروز شوید. هرچقدر بیشتر بازی کنید تعداد بیشتری کارت بدست می آورید ومهارتتان افزایش میابد. بازی کنید و مبارزه کنید تا قدرت شما افزایش یابد. در این بازی منابع و سلاح های جنگی خود را در معرض دید قراردهید تا بروز رسانی شوند.

بازی اندروید Heroes of Battle Cards دارای داستانهای مبارزاتی بر سر جایگاه های بالاتر است که در هر ماه هم بروزرسانی میشود. جمع آوری 140 کارت در جنگهای مخرب از مزایای این بازی اندرویدی است. از ویژگیهای مراحل بازی که باعث جذابیت این بازی شده اند 120 نفر از نگهبانان قهرمان و قابل ارتقا برای مبارزه در کنار شماست. این بازی به زبانهای روسی و فارسی و فرانسوی هم قابل دسترسی است همچنین این بازی کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Heroes of Battle Cards:

– بازی پرطرفدار match-three و اکشن

– نجات شاهزاده ای که در محاصره هیولا هاست

– نابود کردن هیولاها از طریق حل پازل جواهرات

– افزایش حملات و مسابقه دادن با سه نفر یا بیشتر

– آشکارسازی منابع و سلاح های جنگی جهت ارتقا

– دارای داستانهای مبارزاتی بر سر جایگاه ها در بازی

– جمع آوری 140 کارت در جنگهای مخرب موجود

– وجود 120 نفر از نگهبانان قهرمان و قابل ارتقا کنار شما

– امکان انجام بازی به زبانهای روسی و فارسی و فرانسوی

– یک بازی مهیج و کاملا رایگان

 

بازی اندرویدی Heroes of Battle Cards nدر گوگل پلی امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران دریافت کرده است و این بازی اکشن و جنگی توسط 100 هزار نفر تا کنون دانلود شده است.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW Added new champion Sorcerer. Added recipes for evolving gold cards to obsidian. New obsidian guardians in 5-2 island. Chance to get guardians dramatically improved. Giant Dragon attacked our world, every champion needed to protect towns from him. History of battle events is now accessible during combat. Gifts for everyone during week after update. Missions balance changes. Level limit extended to 50. Amount of guardian slots was changed for all champions to shorten battle tme. Some Bug Fixes.

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x