جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Car Driving School Simulator v2.19 – بازی مدرسه رانندگی اندروید

یادگیری تمام مهارت های رانندگی با ماشین های مختلف

یادگیری قوانین راهنمایی و رانندگی در خیابان ها

رعایت قوانین رانندگی در خیابان های شهر

رانندگی با اتوبوس و خودروهای متنوع شخصی

امکان بازی در حالت مولتی پلیر

بازی اندروید Car Driving School Simulator یک بازی جذاب در سبک شبیه ساز آموزش رانندگی میباشد. در این بازی اندرویدی پشت فرمان بنشید و یادگیری رانندگی را شروع کنید. در این بازی اندرویدی تمام مهارت های رانندگی به شما آموزش داده میشود و میتوانید به یک راننده حرفه ای تبدیل شوید همچنین میتوانید تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را یاد بگیرید. مراقفب علایم راهنمایی در خیابان ها باشید و آنها را رعایت کنید. به موقع از چراغ راهنما استفاده کنید و یک راننده ی قانونمند در شهر باشید.

در بازی اندروید Car Driving School Simulator در شهر بزرگ رانندگی کنید و مهارت هایی که یاد گرفته اید را استفاده کنید. در هر ماموریت، با ماشین های مختلف رانندگی کنید. رانندگی با اتوبوس و خودروهای متنوع شخصی را تجربه کنید و مهارتهای رانندگی خود را به چالش بکشید. در  ترافیک های شهری مراقب باشید تصادف نکنید. با یاد گیری تمام قوانین و مهارت های رانندگی وارد حالت مولتی پلیر شوید و با بازیکنان دیگر در جهان به صورت آنلاین به رقابت بپردازید و مهارت های رانندگیتان را به دیگران نشان دهید. با ابزارهای کنترلی کامل میتوانید تسلط کامل به بازی داشته باشید و ماشین خود را در خیابان ها کنترل کنید. از زاویه دید های متنوع به بازی میتوانید دید داشته باشید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و یادگیری رانندگی با ماشین های متنوع در فضاهای مختلف شهری یک بازی جذاب را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Car Driving School Simulator :

– بازی جذاب در سبک شبیه ساز آموزش رانندگی

– یادگیری تمام مهارت های رانندگی با ماشین های مختلف

– یادگیری قوانین راهنمایی و رانندگی در خیابان ها

– رعایت قوانین رانندگی در خیابان های شهر

– رانندگی با اتوبوس و خودروهای متنوع شخصی

– امکان بازی در حالت مولتی پلیر

– رقابت با بازیکنان دیگر در جهان به صورت آنلاین

– تسلط به بازی با زاویه دیدهای متنوع

– دارای گرافیک بینظیر و فضاهای مختلف شهری

 

بازی اندروید Car Driving School Simulator در گوگل پلی امتیاز ۴٫6 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از 1۰۰ هزار کاربر در گوگل پلی این بازی شبیه ساز آموزش رانندگی جذاب را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

– New location: Tokyo with higher speed limits – 36 new car, bus and trailer missions – Improvements to game structure – New garage functionality – Tutorial mission pack upgraded – Various bug fixes and improvements

باکس دانلود

– فایل اصلی بازی با فرمت apk را دانلود و نصب کنید. – گیم دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.boombitgames.DrivingSchoolParking را در مسیر Android/obb قرار دهید. – بازی را اجرا کنید.

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x