جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Rapid Clash v16.3 – بازی جنگ های سریع اندروید

شروع هرج و مرج در دنیا با امپراطوری ها و ارتش ها

ایجاد ارتش قدرتمند خود برای پایان دادن به هرج و مرج

حمله به دشمنان با ارتش قدرتمتد خود

نابود کردن دشمنان در کوتاه ترین زمان

مبارزه با ارتش بازیکنان دیگر در جهان

بازی اندروید Rapid Clash یک بازی استراتژیک در سبک اکشن فانتزی میباشد. در این بازی اندرویدی برای سفر به تاریخ 5 هزار ساله ی چین آماده شوید. تمام امپراطوری ها، ارتش ها و قهرمانان دوباره زنده شده اند و هرج و مرج دنیا را فرا گرفته است. ارتش قدرتمند خود را شکل دهید و برای پایان دادن به این هرج مرج و جنگ ها آماده شوید و صلح را به زمین بازگردانید.

در بازی اندروید Rapid Clash با ارتش قدرتمتد خود به ارتش دشمنان حمله کنیدو در کوتاه ترین زمان آنها را نابود کنید. در زمین و دریا مبارزه کنید و از ارتش خود در برابر حمله دشمنان دفاع کنید. 36 قهرمان مختلف را به دست آورید و با 24 سلاح مختلف جنگی به دشمنان حمله کنید. 18 تله ی مختلف برای به دام انداختن دشمنان به دست آورید و از قلعه خود در برابر حمله آنها دفاع کنید. با ارتش بازیکنان دیگر در جهان مبارزه کنید و با شکست دادن آنها حاکم چین شوید. وجود کاراکترهای متنوع از قهرمانان در فضاهای اکشن و فانتزی یک بازی جذاب اکشن را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Rapid Clash :

-بازی استراتژیک در سبک اکشن فانتزی

– سفر به تاریخ 5 هزار ساله ی چین

– شروع هرج و مرج در دنیا با امپراطوری ها و ارتش ها

– ایجاد ارتش قدرتمند خود برای پایان دادن به هرج و مرج

– حمله به دشمنان با ارتش قدرتمتد خود

– نابود کردن دشمنان در کوتاه ترین زمان

– مبارزه با دشمنان در زمین و دریا

– به دست آوردن 36 قهرمان مختلف

– نابود کردن دشمنان با  24 سلاح مختلف جنگی

– دفاع از قلعه با 18 تله

– مبارزه با ارتش بازیکنان دیگر در جهان

– دارای کاراکترهای متنوع از قهرمانان و فضای اکشن فانتزی

 

بازی اندروید Rapid Clash در گوگل پلی امتیاز ۴٫1 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و ۵۰ هزار کاربر در گوگل پلی این بازی فانتزی استراتژیک را دانلود کرده اند.

0

تغییرات آخرین نسخه

NEW 1.New legendary hero Tie Muzhen join the war, will unlock at rank class 10 2.New seris value pack add to shop 3.Daily mission chest will have chance to get gem now Fix and Adjustment 1.Adjust costs of resource purchase and time speed up 2.Adjust the unlock order of units on rank class 3.Now jade are only can be obtained from Expedition 4.Cancel the open chest chance limit on relic search 5.Adjust the costs of relic search

باکس دانلود

– فایل اصلی بازی با فرمت apk را دانلود و نصب کنید. – گیم دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.SoFunny.RapidClash را در مسیر Android/obb قرار دهید. – بازی را اجرا کنید.

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x