جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Microsoft To-Do v2.17.158 – نرم افزار لیست کارها مایکروسافت اندروید

لیست ساده و هوشمندانه ی انجام کارهای روزانه

امکان افزایش بهره وری و کاهش سطح استرس

امکان سازماندهی وظایف

قابلیت یادداشت برداری

امکان یادآوری

نرم افزار اندروید Microsoft To-Do یک لیست ساده و هوشمندانه برای انجام کارهای روزانه است که به شما این امکان را می دهد کارهای روزانه خود را برنامه ریزی کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند که بهره وری خود را افزایش و سطح استرس خود را کاهش دهید. با این نرم افزار می توانید وظایف خود را سازماندهی کنید و هر روز مهمترین وظایف و کارهای خود را انجام دهید.

شما می توانيد این نرم افزار را بین دستگاه اندروید و PC خود همگام سازی کنید تا بتوانید در هر جایی به آن دسترسی داشته باشید. می توانید کارهایی را که فکر می کنید فراموش می کنید همراه با تاریخ مربوطه به لیست اضافه کنید تا آنها را به شما یادآوری نماید. می توان این یادآوری ها را به صورت روزانه؛ هفتگی و سالانه علامت گذاری کرد تا در زمانهای متناوب تکرار شوند.

دیگر قابلیت های نرم افزار:

از این نرم افزار می توان برای یادداشت برداری نیز استفاده کرد و یادداشت های طولانی؛ آدرس ها و جزییات مربوط به وب سایتها و کتابهای موردعلاقه را اضافه کرد. می توانید یک لیست رنگی برای هر کدام از وظایف داشته باشید. شما قادر خواهید بود از یک سییستم بهره وری مانند GTD پیروی و یک لیست ایجاد نمایید. نرم افزار اندروید Microsoft To-Do دارای تم های قابل تنظیم می باشد. این نرم افزار قابلیت یادداشت؛ یادآوری؛ پیشنهادات هوشمند و همگام سازی بین چند دستگاه را دارد. به طور خلاصه هر کاری که در زندگی نیاز به مدیریت دارد می توانید توسط این نرم افزار برنامه ریزی کنید.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Microsoft To-Do:

– لیست ساده و هوشمندانه ی انجام کارهای روزانه

– امکان افزایش بهره وری و کاهش سطح استرس

– امکان سازماندهی وظایف

– قابلیت یادداشت برداری

– امکان یادآوری

– دارای پیشنهادات هوشمند

– امکان همگام سازی بین چند دستگاه

– قابلیت مدیریت وظایف

 

نرم افزار اندروید Microsoft To-Do در فروشگاه گوگل پلی امتیاز3.6 از 5.0 را دریافت نموده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

What’s New Add a to-do straight from your notification bar! Enable Quick add notification in your Microsoft To-Do settings & you’ll be ready to go. Sometimes the link was missing in the note when you created a to-do via native sharing. We’ve fixed that. The default time was being set for the exact time that you created the to-do. Which didn’t make sense, so we changed it. Using Outlook Tasks & Microsoft To-Do? Due dates were getting confused between the 2. They should now look exactly as you want them.

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع از
avatar
wpDiscuz
نرم افزار Microsoft To-Do
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3٫00 توسط 2 نفر

حجم نرم افزار11.6 مگابایت

کمپانی سازندهMicrosoft Corporation

امتیاز در گوگل پلی3.6 از 5.0

قیمت در گوگل پلیرایگان

تعداد دانلود2,239

نسخه نرم افزار2.17.158

نسخه سیستم عامل4.4 و بالاتر

نوع اتصالmob_offline

تاریخ آپدیت1399/02/18

اشتراک گذاری

ارسال شده توسطadministrator4