جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Rolo: Contact Management & Personal CRM v2.6.0.69 – نرم افزار مدیریت مخاطبین رولو اندروید

مدیریت تماس و CRM شخصی

امکان زمان بندی پیام ها

امکان مشاهده سابقه تعاملات مخاطبین

امکان اسکن کارتهای بازرگانی و افزودن شماره

امکان تنظیم یادآوری برای خود و دیگران

نرم افزار اندروید Rolo: Contact Management & Personal CRM یک نرم افزار مدیریت تماس و CRM شخصی است. رولو زندگی شما را ساده تر می کند. با این نرم افزار می توان تمام مخاطبین خود را در یک برنامه مدیریت کرد. این نرم افزار به طور مداوم اطلاعات تماس را به پشتیبان ابری می دهد. بنابراین به راحتی می توانید همه مخاطبین، یادداشت ها و یادآوری ها را در یک دستگاه جدید بازیابی نمائید. برای افزودن یک تماس به گروه مخاطبین تنها کافی است که روی علامت + کلیک کنید.

یک روش جالب در این نرم افزار وجود دارد و شما می توانید کارتهای بازرگانی را اسکن کنید و شماره آنها را به مخاطبین اضافه نمائید. در کنار هر تماسی که دریافت می کنید یک علامت وجود دارد و در صورتی که روی آن کلیک کنید می توانید تاریخچه ای از تمام تماس ها، پیام ها، ایمیل ها و یادداشت ها را دریافت کنید. از این نرم افزار می توان برای تنظیم یادآوری ها استفاده کرد. شما می توانید یک پیام را تایپ کنید و آن را تنظیم نمائید تا بعد برای دوستانتان ارسال شود.

در این نرم افزار امکان پشتیبان گیری خودکار و مستمر از مخاطبین، یادداشتها و یادآوری ها وجود دارد. در صورتی که اطلاعات مخاطب را از دفترچه یادداشت ویرایش کنید اطلاعات قدیمی از رولو حذف نمی شوند. ادغام خودکار و دستی مخاطبین در این نرم افزار امکان پذیر است. شما می توانید مخاطبین خود را از طریق فیس بوک و توییتر اضافه کنید. در نرم افزار اندروید Rolo: Contact Management & Personal CRM امکان قرار دادن یادداشت برای مخاطبان نیز وجود دارد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Rolo: Contact Management & Personal CRM:

– مدیریت تماس و CRM شخصی

– امکان زمان بندی پیام ها

– امکان مشاهده سابقه تعاملات مخاطبین

– امکان افزودن مخاطبین از فیس بوک و توییتر

– امکان ادغام خودکار و دستی مخاطبین

– امکان تنظیم یادآوری برای خود و دیگران

– امکان یادداشت برای مخاطبان

– امکان اسکن کارتهای بازرگانی و افزودن شماره

– پشتیبان گیری خودکار و مستمر از مخاطبین، یادداشتها و یادآوری ها

 

نرم افزار اندروید Rolo: Contact Management & Personal CRM در گوگل پلی امتیاز ۴٫4 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW Now, you can edit address, website, company info, education fields for contacts Phone verification: Country code displayed near phone number field for additional clarity Authorize Accounts screen updated – Separation of accounts used for syncing of contacts and emails – Manual sync option to force refresh of FB and Twitter contacts Bug fixes and stability improvements

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x