جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Drive Amazing BabyBus -Baby Panda’s School Bus v8.22.00.05 – بازی اتوبوس مدرسه بچه پاندا اندروید

بازی کودکانه و سرگرم کننده اتوبوس پاندای کودک

دارای مناظر زیبا و جاده پر از شکوفه های گیلاس

انتقال پاندا و دوستانش به مهدکودک

کمک کردن به کودکان برای بستن کمربند در اتوبوس

ردن کودکان به بیمارستان برای آزمایشات و معاینه پزشکی

بازی اندروید Drive Amazing BabyBus -Baby Panda’s School Bus یک بازی کودکانه و سرگرم کننده اتوبوس کودک است. این اتوبوس شگفت انگیز شما را به مهدکودک منتقل می کند. این اتوبوس کودک جادویی در یک جاده پر از شکوفه های گیلاس و یک پل مانند رنگین کمان عبور می کند و می توانید از مناظر زیبا در جاده لذت ببرید اما باید مراقب باشید که بچه پاندا و دوستانش را با خیال راحت به مهدکودک منتقل نمائید. در راه می توانید از سوپرمارکت خرید کنید، برای آزمایشات و معاینه پزشکی به بیمارستان بروید، به استودیو عکس بروید، با اسباب بازی ها بازی کنید و …

این بازی برای کودکان بسیار سرگرم کننده و شگفت انگیز است. برای آماده شدن و رفتن به مهدکودک یک کیف مدرسه بخرید و قد و وزن را در یک مرکز سلامت اندازه گیری کنید، اسباب بازی های موردعلاقه را انتخاب کنید، هنگام سوار شدن در اتوبوس مهدکودک کمربندتان را ببندید و هنگامی که چراغ راهنمایی رانندگی سبز است از خیابان عبور کنید و در مسیر به آرامی رانندگی کنید. هنگامی که وارد ایستگاه می شوید به آرامی توقف کنید تا بچه ها سوار شوند و با خیال راحت به مدرسه بروند.

پس از سوار شدن کودکان در اتوبوس به پاندا و بچه ها کمک کنید که یک صندلی را انتخاب کنند و بنشینند. زمانی که بچه ها به سوپرمارکت می روند به آنها کمک کنید که خوراکی، کیف، جعبه مداد و سایر لوازم مورد نیاز برای مهدکودک را خریداری نمایند. زمانی که پاندا به استودیوی عکاسی می رود کمک کنید که لباس های زیبا بپوشد و عکس بگیرد. زمان قرمز بودم چراغ راهنمایی رانندگی حرکت نکنید و منتظر سبز شدن چراغ بمانید. زمانی که به مهدکودک می رسید به بچه ها کمک کنید که هر کدام به کلاس خود بروند. در کلاس درس بچه ها می توانند با اسباب بازی ها بازی کنند، تنقلات بخورند و از زندگی سالم لذت ببرند.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Drive Amazing BabyBus -Baby Panda’s School Bus:

– بازی کودکانه و سرگرم کننده اتوبوس پاندای کودک

– دارای مناظر زیبا و جاده پر از شکوفه های گیلاس

– کمک کردن به کودکان برای خرید از سوپرمارکت

– بردن کودکان به بیمارستان برای آزمایشات و معاینه پزشکی

– بردن کودکان به استودیو کودک برای عکس گرفتن

– انتقال پاندا و دوستانش به مهدکودک

– کمک کردن به کودکان برای بستن کمربند در اتوبوس

– رساندن هر کدام از کودکان به کلاس

– توقف کردن هنگام قرمز شدن چراغ راهنمایی رانندگی

 

بازی اندروید Drive Amazing BabyBus -Baby Panda’s School Bus در گوگل پلی امتیاز ۴٫6 از ۵٫۰ را به دست آورده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این بازی جذاب را دانلود کرده اند.

1+

تغییرات آخرین نسخه

باکس دانلود

برنامه های مرتبط