جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Bike Racing crazy Rider 2018 v1.0 – بازی موتورسواری هیجان انگیز 2018 اندروید

بازی موتورسواری دیوانه وار و هیجان انگیز

دارای موانع مختلف

دارای چالش های متعدد و واقع بینانه

دارای انواع موتورسیکلت

دارای محیط های زیبا در طول مسیر مسابقه

بازی اندروید Bike Racing crazy Rider 2018 یک بازی موتورسواری دیوانه وار است که رانندگان در مسیرهای غیرممکن و خطرناک رانندگی می کنند. این بازی موتورسیکلت دارای تصاویر 3D است. این بازی دارای ماجراهای فوق العاده ای است و باید از روی موانع مختلف پرش داشته باشید و پلیس شما را تعقیب خواهد کرد. شما به عنوان یک موتورسوار در بزرگراه ها حرکات خطرناک و ترفندها را انجام می دهید و به یک قهرمان مسابقه تبدیل می گردید.

در مسابقه موتورسیکلت 2018 ترفندهای موتورسواری را انجام دهید و مهارت های خود را نمایش دهید تا زمانی که به خط پایان برسید. در این بازی ماموریت های چالش برانگیز و دشواری را انجام خواهید داد و برای رسیدن به خط پایان در طول مسابقه پرش های طولانی خواهید داشت. در واقع این بازی 3D برای کسانی که می خواهند بازی موتورسواری را به چالش بکشند مناسب می باشد. این بازی دارای گرافیک عالی با کیفیت HD می باشد.

قبل از شروع مسابقه کلاه را روی سر خود قرار دهید و لباسهای مناسب بپوشید و بعنوان یک موتورسوار حرفه ای مسابقه را شروع کنید. برای اینکه این بازی را به نحو احسن انجام دهید باید طرفدار موتورسواری و یا متخصص مسابقه موتورسواری باشید. این بازی دارای کنترل آسان و ساده می باشد. چالش های متعدد و واقع بینانه ای در این بازی وجود دارد. انواع مختلف موتورسیکلت در این بازی وجود دارد که باید آنها را باز کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Bike Racing crazy Rider 2018:

– بازی موتورسواری دیوانه وار و هیجان انگیز

– دارای موانع مختلف

– دارای چالش های متعدد و واقع بینانه

– دارای انواع موتورسیکلت

– دارای مسیرهای غیرممکن و سخت

– تعقیب توسط پلیس

– دارای محیط های زیبا در طول مسیر مسابقه

– دارای تصاویر و فضای 3D

– دارای کنترل آسان و ساده

 

بازی اندروید Bike Racing crazy Rider 2018 در گوگل پلی امتیاز 4.7 از 5.0 را دریافت نموده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

0

تغییرات آخرین نسخه

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x