جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Font Changer Pro v2.1 – نرم افزار تغییر فونت اندروید

مجموعه ای بزرگ و پر طرفدار از فونت ها

دارای بیش از 110 فونت ویژه

استفاده از فونت ها در رسانه های اجتماعی

برجسته کردن تولد دوستان خود در تقویم با فونت ویژه

دارای فونت های ویژه بر اساس یونیکد

نرم افزار اندروید Font Changer Pro یک مجموعه بزرگ و پر طرفدار از فونت ها می باشد. در این نرم افزار اندروید می توان بیش از 110 فونت ویژه را مشاهده کرد. شما می توانید پیام های خود را در فیس بوک، اینستاگرام و … با این فونت ها تایپ کنید. با کمک فونت هایی که در این نرم افزار وجود دارد می توانید متون خسته کننده خود را به متون خنده دار و قابل توجه تبدیل کنید. این نرم افزار اندروید از تمام برنامه های کاربردی و رسانه های اجتماعی پشتیبانی می نماید. از این فونت ها می توان در پوشه ها، فایل ها، تقویم، لیست کارها و … استفاده کرد.

از فونت های ویژه می توانید برای برجسته کردن تولد دوستان خود در تقویم، بهترین دوستان در تماس ها، برجسته کردن وظایف مهم در فهرست کارها و … استفاده کنید. شما می توانید از بیش از 60 فونت خاص در پیام های ایمیل، شبکه های اجتماعی و … استفاده کنید. فونت های موجود در این نرم افزار روی دستگاه شما نصب نمی شوند بلکه فقط می توانید فونت موردنظر را هنگام تایپ انتخاب کرد. متون کپی شده را در هر برنامه دیگری می توان به کار برد. این فونت های ویژه بر اساس یونیکد هستند. هنگامی که پیامی را برای دوست خود ارسال می کنید می تواند پیام ها را بخواند حتی اگر نرم افزار اندروید Font Changer Pro را نصب نکرده باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Font Changer Pro:

– مجموعه ای بزرگ و پر طرفدار از فونت ها

– دارای بیش از 110 فونت ویژه

– استفاده از فونت ها در برنامه های کاربردی و رسانه های اجتماعی

– استفده از فونت ها در پوشه ها، فایل ها، تقویم، لیست کارها و …

–  برجسته کردن تولد دوستان خود در تقویم با فونت ویژه

– برجسته کردن بهترین دوستان در تماس ها با فونت ویژه

– برجسته کردن وظایف مهم در فهرست کارها با فونت ویژه

– دارای فونت های ویژه بر اساس یونیکد

 

نرم افزار اندروید Font Changer Pro در گوگل پلی امتیاز ۴٫1 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW The biggest update is here. It’s the app you know and love but we’ve rewritten the entire app from the ground up to make use of the best technology. Experience refreshed UI/UX, smoother navigation, exciting new features like unlock content with coins, Added 40 + new fonts, tons of text emoji and decorative art to keep you on the top spot in social media game. We hope you love this latest update! We’d love it if you could leave a friendly review on the Play Store. Your support means a lot!

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x