جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Warplanes Combat Air Attack War Planes v1.1.1 – بازی هواپیماهای جنگی اندروید

بازی اکشن و مبارزه با هواپیماهای جنگی

دارای جنگنده های جت، برج ها، تانک ها، سربازان

تجهیز جت جنگنده با توپ، موشک های زمینی، بمب

دارای 34 سطح اتمسفری

دارای 10 نوع متفاوت پیشرفته ترین جت های جنگی

بازی اندروید Warplanes Combat Air Attack War Planes یک بازی اکشن و مبارزه با هواپیماهای جنگی است. در این بازی هواپیماهای جنگی با جت ها و هواپیماهای دشمن مبارزه می کنند. در این بازی اندروید جنگنده های جت، برج ها، تانک ها، سربازان و جنگنده های مدرن روسی وجود دارند. در طی مبارزه باید زمین، دریا و هوا را از بین ببرید. تمام تلاش خود را به کار گیرید که هواپیماهای بمب افکن، انبارهای سلاح، هواپیماهای جنگی و پایگاه دشمن را نابود نمائید.

باشد مراقب سوخت هواپیما باشید و ماموریت خود را قبل از اتمام سوخت به پایان برسانید. شما می توانید دوربین خود را تنظیم کنید تا دیدگاه عالی تری داشته باشید. دوربین فضای بیرون و کابین خلبان را نمایش می دهد. در این بازی اندروید 10 نوع متفاوت از پیشرفته ترین جت های جنگی وجود دارند. همچنین طیف گسترده ای از سلاح های مختلف برای تجهیز جت جنگنده وجود دارد که شامل توپ، هدایت هوا به هوا، موشک های زمینی، بمب و موشک های غیرهدایت می باشد.

در این بازی اندروید شما قادر خواهید بود هواپیماها و سلاح ها را ارتقا دهید. 34 سطح اتمسفری وجود دارد که شما باید آنها را کشف کنید و مبارزات چالش برانگیزی انجام دهید. این بازی اندروید دارای گرافیک بالا و 3D است. محیط های این بازی بسیار زیبا هستند و سیستم کنترل هواپیما و بازی ساده هستند.

 

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Warplanes Combat Air Attack War Planes:

– بازی اکشن و مبارزه با هواپیماهای جنگی

– دارای جنگنده های جت، برج ها، تانک ها، سربازان

– چک کردن سوخت هواپیما قبل از ماموریت

– تجهیز جت جنگنده با توپ، موشک های زمینی، بمب

– دارای 34 سطح اتمسفری

– دارای 10 نوع متفاوت پیشرفته ترین جت های جنگی

– دارای گرافیک بالا و 3D

 

بازی اندروید Warplanes Combat Air Attack War Planes در گوگل پلی امتیاز 4.1 از 5.0 را دریافت نموده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در فروشگاه گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

0

تغییرات آخرین نسخه

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x