جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Dank Tanks v2.3.5 – بازی تانک های شگفت انگیز اندروید

فرماندهی تانک های مختلف کوچک و فانتزی

شلیک با سلاح های قدرتمند به تانک ها به دشمنان

تخریب موانع و دیوارها با شلیک تانک ها

دارای گرافیک عالی و فضاهای اکشن فانتزی و رنگارنگ

بازی در مکان های مختلف با فضاسازی های جذاب

بازی اندروید Dank Tanks یک بازی  بینظیر و هیجان انگیز اکشن و فانتزی در سبک جنگ بین تانک های کوچک و شگفت انگیز می باشد. در این بازی اندرویدی برای مبارزه با تانک ها آماده شوید و یک بازی جذاب اکشن فانتزی را تجربه کنید. در این بازی اندرویدی در نقش فرمانده تانک خود بازی کنید و کاراکترهای مختلف فرمانده را انتخاب کنید فرماندهی تانک های مختلف و فانتزی کوچک را به عهده بگیرید.با تانک های خود در مکان های جنگی فانتزی حضور یابید و با سلاح های قدرتمند تانک ها به سوی دشمنان شلیک کنید و آنها را نابود کنید. سلاح تانک را از بین سلاح های متنوع انتخاب کنید و بهترین آنها را برای شلیک به تانک های دشمن انتخاب کنید و در طول بازی قدرت آنها را افزایش دهید.

در بازی اندروید Dank Tanks در مکان های مختلف با فضاسازی های رنگارنگ و جذاب مبارزه کنید و از نبردهای فانتزی تانک ها لذت ببرید.در نبردهای مولتی پلیر مختلف شرکت کنید و در برابر تانک های مختلف بازیکنان دیگر در جهان به مبارزه بپردازید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای جذاب و فانتزی و اکشن به همراه تانک های فانتزی یک بازی جذاب اکشن بینظیر را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Dank Tanks :

– بازی جذاب اکشن در سبک جنگ تانک ها

– فرماندهی تانک های مختلف کوچک و فانتزی

– شلیک با سلاح های قدرتمند به تانک ها به دشمنان

– تخریب موانع و دیوارها با شلیک تانک ها

– دارای گرافیک عالی و فضاهای  اکشن فانتزی و رنگارنگ

– بازی در مکان های مختلف با فضاسازی های جذاب

– دارای کاراکترهای متنوع و دوست داشتنی

– امکان مبارزه در نبردهای مولتی پلیر مختلف

– دارای تانک های مختلف فانتزی

 

در بازی اندروید Dank Tanks گوگل پلی امتیاز ۴٫5 از ۵٫۰ را به دست آورده است و بیش از 1۰۰ هزار کاربر این بازی جذاب و بینظیر اکشن فانتزی مبارزه با تانک ها را دانلود کرده اند.

0

تغییرات آخرین نسخه

1.Rank Battle Rules Adjustment: opponents will be matched appropriately according to each tank’s Rank Points 2.New Battle Mode: Fight for the Flag! Players work in a group to take the opponent’s flag and bring it back to base for points. 3.New Tank: The Ninja, super cool ninja shuriken can penetrate enemies to deal damage multiple times! 4.New Tank: The Plunderer, basic attacks can absorb enemy energy to render opponent’s special weapon ineffective

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات

[…] تا این لحظه برترین بازی گرافیکی از نظر ساختار در موضوع جنگ تانک ها می باشد […]

0
1
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x