جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Second World War real time strategy game! v2.88 – بازی استراتژی واقعی WW2 اندروید

بازی استراتژی بسیار هیجان انگیز و جذاب

دارای کمپین های مختلف برای آلمان

دارای بیش از 100 ماموریت منحصر به فرد

دارای کمپین های مختلف برای ژاپن

دارای بیش از 150 واحد مانند T-26، T-34، KV 1 و ...

بازی اندروید WW2: real time strategy game! یک بازی استراتژی بسیار هیجان انگیز و جذاب است. این بازی اندروید جنگ جهانی دوم را نمایش می دهد و شما باید در این جنگ شرکت کنید. در این بازی استراتژی با شروع مبارزه با Dubno و گرفتن برلین شما ماموریت های زیادی خواهید داشت. شما باید تلاش کنید که از حمله های آلمان جلوگیری نمائید و توانایی کنترل واقعی نیروها را داشته باشید. در این بازی اندروید جذاب بیش از 100 نوع تجهیزات نظامی از جمله تانک T-34 وجود دارد و هر واحد دارای مشخصه های خاص خود است.

در این بازی استراتژی کمپین های مختلفی مانند عملیات باربارا، سپاه رومیل، محاصره تبرک، مبرد بریتانیا و … برای آلمان وجود دارد. کمپین هایی مانند روز D، نبرد فرانسه، نبرد Bulge و … برای بریتانیا وجود دارد. در این بازی اندروید مبارزه در خیابان های استالینگراد و در زمینه نبرد کورسک انجام می شود. کمپین هایی برای آمریکا مانند تهاجم ایتالیا و فرود نرماندی وجود دارد. کمپین های ژاپن نبرد موار، نبرد سنگاپور و نبرد جاوه می باشد. در این بازی اندروید بیش از 150 واحد منحصر به فرد مانند T-26، T-34، KV 1، IS-1، Panther، Tiger وجود دارد. در این بازی بیش از 100 ماموریت منحصر به فرد بر اساس حوادث واقعی اتفاق می افتد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید WW2: real time strategy game!:

– بازی استراتژی بسیار هیجان انگیز و جذاب

– دارای کمپین های مختلف برای آلمان

– دارای کمپین های مختلف برای بریتانیا

– دارای کمپین های مختلف برای آمریکا

– دارای کمپین های مختلف برای ژاپن

– دارای بیش از 100 ماموریت منحصر به فرد

– دارای بیش از 150 واحد منحصر به فرد مانند T-26، T-34، KV 1، IS-1  و …

 

بازی اندروید WW2: real time strategy game! در گوگل پلی امتیاز ۴٫0 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

1+

تغییرات آخرین نسخه

In this version of the game: – New tanks: BT-5, IS-3, SU-122-44, T-44, PUMA – New artillery: Self-propelled anti-aircraft gun, anti-tank gun 100 mm.

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x