جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Tanks A Lot v2.53 – بازی تانک های مبارز اندروید

بازی جذاب اکشن در سبک جنگ تانک ها

کنترل تانک های مختلف کوچک و فانتزی

دست یابی به سلاح ها و منابع مختلف

شلیک با سلاح های مختلف به تانک ها به دشمنان

شرکت در نبردهای مولتی پلیر مختلف

بازی اندروید Tanks A Lot یک بازی بینظیر و جدید اکشن و فانتزی در سبک جنگ بین تانک ها می باشد. در این بازی اندرویدی برای مبارزه با تانک ها قدرتمند و متنوع آماده شوید و یک بازی جذاب اکشن فانتزی را با مبارزه با تانک های دشمنان تجربه کنید. در این بازی اندرویدی کنترل و فرماندهی تانک های مختلف و فانتزی کوچک و رنگارنگ  را به عهده بگیرید. با تانک های خود در مکان های جنگی فانتزی حضور یابید و با سلاح های قدرتمندی که در اختیار دارید به سوی تانکهای دشمنان شلیک کنید و آنها را نابود کنید و پیروز میدان مبارزه شوید. سلاح تانک ها  را از بین سلاح های متنوع و قدرتمند انتخاب کنید و بهترین آنها را برای شلیک به تانک های دشمن انتخاب کنید و در طول بازی قدرت آنها را افزایش دهید.

بازی اندروید Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena  گنج ها و منابع مختلف برای افزایش قدرت را به دست آورید. در این بازی اندرویدی میتوانید در نبردهای مولتی پلیر مختلف شرکت کنید و در برابر تانک های مختلف بازیکنان دیگر در جهان به مبارزه بپردازید و برنده ی جنگ های مولتی پلیر فانتزی شوید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای جذاب و فانتزی و اکشن به همراه تانک های فانتزی یک بازی جذاب اکشن بینظیر را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Tanks A Lot :

– بازی جذاب اکشن در سبک جنگ تانک ها

– کنترل تانک های مختلف کوچک و فانتزی

– دست یابی به سلاح ها و منابع مختلف

– شلیک با سلاح های مختلف به تانک ها به دشمنان

– شرکت در نبردهای مولتی پلیر  مختلف

– مبارزه در برابر تانک های مختلف بازیکنان دیگر در جهان

– دارای گرافیک عالی

–  دارای فضاهای جذاب و اکشن فانتزی

– بازی با  تانک های مختلف فانتزی

 

بازی اندروید Tanks A Lot در گوگل پلی امتیاز ۴٫5 از ۵٫۰ را به دست آورده است و  در مدت زمان کوتاهی که این بازی جذاب اکشن نبرد تانک ها منتشر شده است بیش از  یک میلیون کاربر در سراسر جهان آن را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

Hello Commanders! In this update we bring you: Resolved draw state in Football mode. Fixed a problem with the Worm not coming out when playing with friends. Game optimization.

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x