جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود FX File Explorer v5.9 – نرم افزار مدیریت فایل اف ایکس اندروید

نرم افزار مدیریت فایل های دستگاه

امکان باز کردن انواع فایل ها

امکان کپی و Cut فایل ها از چندین صفحه

امکان تغییر نام و حذف فایل ها

امکان سفارشی سازی پوشه ها و فایل ها

نرم افزار اندروید FX File Explorer یک نرم افزار عالی و مفید برای مدیریت فایل های موجود در دستگاه می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید به سرعت و به آسانی تمام فایل ها را مدیریت نمائید. این نرم افزار مدیریت فایل دارای تبلیغات نمی باشد. در این نرم افزار اندروید امکان استفاده از چندین صفحه وجود دارد. با کمک این نرم افزار می توان پوشه ها را هدایت و مدیریت کرد. با کمک این نرم افزار مدیریتی می توان انواع فایل ها را باز کرد. در این نرم افزار اندروید امکان به اشتراک گذاری انواع فایل ها وجود دارد.

در این نرم افزار اندروید می توان برای ذخیره فایل ها از هر برنامه دیگری استفاده نمود و از ذخیره سازی خصوصی استفاده کرد. در این نرم افزار اندروید مدیریتی امکان کپی و Cut فایل ها از چندین صفحه وجود دارد. با کمک این نرم افزار می توانید فایل ها را تغییر نام دهید و حذف کنید. امکان مشاهده خصوصیات مهم فایل ها در این نرم افزار وجود دارد. با استفاده از این نرم افزار می توان کارت SD را نیز مدیریت نمود. امکان مرتب سازی جداگانه پوشه ها در این نرم افزار وجود دارد. با کمک این نرم افزار می توان پوشه ها و فایل ها را سفارشی سازی کرد. نرم افزار اندروید FX File Explorer دارای حجم کمی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید FX File Explorer:

– نرم افزار مدیریت فایل های دستگاه

– امکان باز کردن انواع فایل ها

– امکان کپی و Cut فایل ها از چندین صفحه

– امکان تغییر نام و حذف فایل ها

– امکان مدیریت کارت SD

– امکان به اشتراک گذاری انواع فایل ها

– امکان سفارشی سازی پوشه ها و فایل ها

– امکان مرتب سازی جداگانه پوشه ها

– دارای حجم کم

 

نرم افزار اندروید FX File Explorer در گوگل پلی امتیاز ۴٫0 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW ▶ Big design update Why is there a new design you may ask! Well because of some design elements, like the material scrollbar, caused the app to crash sometimes, and some other libraries prevented me from upgrading the app to the highest sdk version. Change log: ▶ Redesigned navigation page ▶ Added new scrollbar ▶ Added file selection counter ▶ Upgraded Sdk version to 28.0.0 (28.0.0 is currently the highest available sdk version) Upcoming: ▶ Big update including FX Music Player coming soon

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3٫00 توسط 2 نفر

حجم نرم افزار4.4 مگابایت

کمپانی سازندهProDev+

امتیاز در گوگل پلی4.0 از 5.0

قیمت در گوگل پلیرایگان

تعداد دانلود911

نسخه نرم افزار5.9

نسخه سیستم عامل4.2 و بالاتر

نوع اتصالmob_offline

تاریخ آپدیت1397/10/25

اشتراک گذاری

ارسال شده توسطجوان موبایل

0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x