جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Ark Island Survival Games: Built, Craft and Hunt! v1.0.6 – بازی جزیره بقا اندروید

بازی داستانی و ماجراجویی شگفت انگیز

امکان ساخت ابزار شکار با استفاده از مواد اولیه

دارای مکان های مختلفی برای ساخت و تعمیر سلاح و تجهیزات

امکان یافتن دستورالعمل برای طبخ غذاهای خوشمزه

دارای صحنه های 3D و HD

معرفی و دانلود بازی اندروید Ark Island Survival Games: Built, Craft and Hunt! در رسانه جوان موبایل

بازی اندروید Ark Island Survival Games: Built, Craft and Hunt! یک بازی داستانی و ماجراجویی شگفت انگیز است. در این بازی اندروید داستانی هواپیمای شما در یک جزیره دورافتاده سقوط کرده و شما در این جزیره گرفتار شده اید. شما باید با استفاده از مواد اولیه که در این جزیره وجود دارد ابزاری را برای خود بسازید و شکار کنید و یا با حیوانات مختلف مبارزه نمائید. این بازی اندروید دارای جزیره های مختلفی می باشد.

این جزیره دورافتاده دارای مکان های هیجان انگیز و مختلفی است که باید آنها را کشف کنید. در این بازی اندروید مکان های مختلفی برای ساخت و تعمیر سلاح و تجهیزات وجود دارد. در این بازی اندروید داستانی شما باید دستورالعمل هایی را برای طبخ غذاهای خوشمزه پیدا کنید. این بازی اندروید ماجراجویی دارای صحنه های 3D و HD است. این بازی اندروید شگفت انگیز دارای جلوه های صوتی واقع گرایانه ای می باشد. بازی اندروید Ark Island Survival Games: Built, Craft and Hunt! دارای گرافیک باکیفیتی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Ark Island Survival Games: Built, Craft and Hunt!:

– بازی داستانی و ماجراجویی شگفت انگیز

– دارای مکان های هیجان انگیز و مختلف

– امکان یاخت ابزار شکار با استفاده از مواد اولیه

– دارای مکان های مختلفی برای ساخت و تعمیر سلاح و تجهیزات

– امکان یافتن دستورالعمل برای طبخ غذاهای خوشمزه

– دارای صحنه های 3D و HD

– دارای جلوه های صوتی واقع گرایانه

– دارای گرافیک باکیفیت

 

بازی اندروید Ark Island Survival Games: Built, Craft and Hunt! در گوگل پلی امتیاز ۴٫7 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW Hello Ark Island Survivors! Update now and check out new features! 1. Release Lucky Pack. Try you luck-Lots of premium weapons and materials await you. 2. Increase more cloth and ropes dropping from some zombies. 3. Fix the delay display of the revenge list in PVP. Time for a counterattack! 4. Reduce the required experience points for all first 5 level survivors. Thanks for your support and encouraging feedback.

باکس دانلود

– فایل اصلی بازی با فرمت apk را دانلود و نصب کنید. – گیم دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.survivalstudio.arkisland را در مسیر Android/obb قرار دهید. – بازی را اجرا کنید.

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x