جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Arena of Arrow 3v3 MOBA Game v3.3.1 – بازی جهت آرنا اندروید

بازی اکشن بسیار جذاب و شگفت انگیز

دارای قهرمانان مختلف

دارای نقشه های متعدد

دارای قهرمانانی با مهارت های منحصر به فرد

دارای حالت های مختلفی مانند حالت بقا، پاداش، رقابت و ...

بازی اندروید Arena of Arrow 3v3 MOBA Game یک بازی اکشن بسیار جذاب و شگفت انگیز است. در این بازی اکشن قهرمانان مختلفی وجود دارند. در این بازی اکشن شما باید با دشمنان خود مبارزه کنید و هر نبرد 3 دقیقه زمان نیاز دارد. این بازی اندروید را می توان با تمام بازیکنان در سراسر جهان انجام داد. این بازی اکشن دارای جنبه های عملیاتی و استراتژیک می باشد. هر یک از قهرمانان این بازی اکشن دارای مهارت ها و توانایی های ویژه ای هستند.

در این بازی اکشن صدها مهارت، هزاران ترکیب و صحنه های تصادفی وجود دارد. در این بای قهرمانان به صورت مستقیم و چهره به چهره با یکدیگر مبارزه می کنند هر یک از قهرمانان دارای شخصیت متفاوت و متنوعی هستند. قهرمانان دارای مهارت های منحصر به فردی هستند در این بازی اکشن نقشه های متعددی وجود دارد. این بازی اکشن هیجان انگیز دارای حالت های مختلفی مانند حالت بقا، حالت پاداش، رقابت و … می باشد. این بازی اکشن اندروید دارای گیم پلی غنی سرگرم کننده ای است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Arena of Arrow 3v3 MOBA Game:

– بازی اکشن بسیار جذاب و شگفت انگیز

– دارای قهرمانان مختلف

– دارای نقشه های متعدد

– دارای قهرمانانی با مهارت های منحصر به فرد

– دارای حالت های مختلفی مانند حالت بقا، پاداش، رقابت و …

– دارای کنترل آسان و ساده

– دارای گیم پلی غنی سرگرم کننده

 

بازی اندروید Arena of Arrow 3v3 MOBA Game در گوگل پلی امتیاز ۴٫0 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW This update 1. Adjust to increase the number of times an ad can be viewed per day 2. Adjust the number of unlocking cups for each game mode 3. BUG correction

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x