جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود بازی رانندگی کامیون اندروید Truck On The Run v1.2

دانلود بازی رانندگی کامیون اندروید Truck On The Run v1.2

بازی ریسینگ هدایت کامیون در جاده Truck On The Run 1.2 اندروید

معرفی بازی Truck On The Run برای اولین بار در ایرلان از رسانه جوان موبایل

دارای امتیاز 4.0 از 5.0 در مارکت گوگل

Truck On The Run، کامیون را از مسیرهای پر پیچ و خم عبور دهید.

بازی Truck On The Run یکی دیگر از بازی های سیستم عامل اندروید می باشد که در سبک گیم های ریسینگ قرار می گیرد. هنگامی که از بازی های ریسینگ صحبت می شود عنصر جدانشدنی آن ها سرعت و هیجان ناشی از آن است. این بار هدایت یک اتومبیل بزرگ مانند کامیون را برعهده دارید که با چرخ های بزرگ آمادگی حضور در جاده های پر پیچ و خم را برای شما فراهم می آورد. جاده های وحشی که اجازه یک رانندگی مطمئن و راحت را از همه صلب می کنند و شما می بایست در این مسیرها پای بگذارید و خود را به خط پایان برسانید.

توانایی شما در کنترل و هدایت اتومبیل در مسیر درست جاده و جلوگیری از انحراف آن از مهم ترین عوامل برای پیروزی است. شما در طول مسیر با انواع موانع و خطرات رو به رو هستید. در جاده ای بی پایان قرار گرفته اید که مهم ترین نکته ملاندن در این جاده با پشت سر گذاشتن خطرات آن است. شرط برتری در این گیم بیش ترین زمان حضور در جاده است پس با سرعتی مطمئن به حرکت خود ادامه دهید. بشکه های بزرگ نفت و الوارهای چوب آماده اند تا شما را نابود کنند. زمانی که اتومبیل شما در بدترین وضعیت قرار گیرد با یک تلنگر خواهد سوخت پس بسیار مراقب باشید.

در طول مسیر موانع را پشت سر بگذارید و امتیازات را کسب کنید. با جهش های مناسب و حرکت های درست به پیش بروید. در طول جاده سکه جمع کنید و برای ارتقا دادن ماشین خود به برترین ماشین جاده پول به دست آورید. قدرت موتور و ایمنی و مقاومت بدنه را افزایش دهید تا مدت زمان بیش تری در جاده بمانید. میزان فشار بر روی پدال گاز و ترمز و کسب مهارت در عبور از موانع مدتی طول خواهد کشید پس نگران نباشید و دوباره سعی کنید. بازی Truck On The Run دارای گرافیک بالا است. این گیم به وسیله ی کمپانی Empire Games ساخته شده است. هم اکنون می توانید این بازی اندروید را از طریق رسانه جوان موبایل دریافت کنید.

 

بازی ریسینگ هدایت کامیون در جاده Truck On The Run 1.2 اندروید

ویژگی های بازی انروید Truck On The Run :

– گرافیک بالا و محیط سه بعدی و سرد بازی

– انواع جاده ها و فضاهای متنوع مانند جنگل ها، کوهستان ها و صحراها

– امکان سفارشی کردن اتومبیل با کسب سکه و پول

– وجود انواع موانع کوچک و بزرگ با میزان خطرات متفاوت

 

تغییرات آخرین نسخه

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x