جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Survival City Zombie Base Build and Defend v1.6.1 – بازی بقا شهر زامبی اندروید

بازی استراتژی جذاب و شگفت انگیز و مبارزه با زامبی ها

امکان ایجاد تیم و ارتش

امکان ساخت شهر برای بازماندگان

دارای بیش از 100 سلاح مختلف

دارای شرایط آب و هوایی مختلف مانند برف، باران، گرما و ...

بازی اندروید Survival City Zombie Base Build and Defend یک بازی استراتژی جذاب و شگفت انگیز و مبارزه با زامبی ها است. در این بازی اندروید یک شهر آلوده به ویروس زامبی شده و افراد بازمانده باید با گروهی از هیولاها مبارزه کنند. در این بازی اندروید بیش از 50 نفر وجود دارند که به ویروس آلوده نشده اند و هر یک از آنها دارای شخصیت و داستان منحصر به فردی هستند. هیولاها از تاکتیک های نبرد استفاده می کنند و شب ها ظاهر می شوند.

در این بازی اندروید شگفت انگیز و جذاب بیش از 100 سلاح مختلف وجود دارد. شما باید برای خود یک تیم تشکیل دهید و آنها را برای غارت سلاح اعزام کنید. شما باید برای بازماندگان یک شهر بسازید تا توسعه پیدا کند و ارتش خود را اسلحه های فوق العاده آماده نمائید. شما باید مراقب شهر باشید و حمله ها را مدیریت کنید. این بازی دارای حالت پویا و شرایط آب و هوایی مختلف مانند برف، باران، گرما و … می باشد. این بازی اندروید دارای کنترل آسان و ساده ای است. بازی اندروید Survival City Zombie Base Build دارای گرافیک با کیفیت و زیبایی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Survival City Zombie Base Build and Defend:

– بازی استراتژی جذاب و شگفت انگیز و مبارزه با زامبی ها

– امکان ایجاد تیم و ارتش

– امکان ساخت شهر برای بازماندگان

– دارای بیش از 100 سلاح مختلف

– دارای حالت پویا و شرایط آب و هوایی مختلف مانند برف، باران، گرما و …

– دارای کنترل آسان و ساده

– دارای گرافیک با کیفیت و زیبا

 

بازی اندروید Survival City Zombie Base Build در گوگل پلی امتیاز ۴٫0 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در فروشگاه گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

2+

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW SURVIVORS… INCOMING TRANSMISSION….! – Survivors, weapons and most buildings will increase your POWER. – Nights have a POWER requirement. If your POWER is too low, you’ll probably not survive the night. – Reach maximum Power and the night will become much easier! – We give you two weeks to get your POWER up until we fully activate the feature! – For users, who want to start fresh, they can now re-install the game and choose not to load their old

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x