جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Robots Battle Arena Mech Shooter & Steel Warfare v0.05.0 – بازی نبرد روبات های آرنا اندروید

بازی اکشن جذاب و هیجان انگیز

دارای نبردهای حماسی PvP در برابر رقبای فولادی

دارای 10 روبات نبرد قدرتمند و باورنکردنی

دارای تعداد زیادی سلاح کشنده با برد، آسیب و زمان متفاوت

امکان کشف و خنثی کردن بمب، مین و تله

بازی اندروید Robots Battle Arena Mech Shooter & Steel Warfare یک بازی اکشن جذاب و هیجان انگیز می باشد. این بازی اکشن بی نظیر و فوق العاده دارای نبردهای حماسی PvP در برابر رقبای فولادی از سراسر جهان می باشد. در این بازی اندروید استراتژی های نبرد خاصی وجود دارد که می توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید تا در نبرد پیروز و به یک قهرمان تبدیل شوید. در این بازی اکشن 10 روبات نبرد قدرتمند و باورنکردنی وجود دارد که می توانید هر یک از آنها را انتخاب نمائید و یا آنها را ارتقا دهید. هر یک از روبات ها دارای 40 سطح قابل دستیابی هستند.

در این بازی اکشن جذاب و مهیج تعداد زیادی سلاح های کشنده وجود دارد که می توانید به آنها مسلح شوید و در برابر دشمنان در نبردهای PvP چندنفره از استفاده نمائید. هر یک از سلاح ها دارای برد، آسیب و زمان متفاوتی هستند. در این بازی اندروید بمب، مین و تله وجود دارد ک هباید آنها را کشف و خنثی کنید. این بازی اندروید دارای گیم پلی کلاسیک و سریعی است. بازی اندروید Robots Battle Arena Mech Shooter & Steel Warfare دارای گرافیک فوق العاده و با کیفیتی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Robots Battle Arena Mech Shooter & Steel Warfare:

– بازی اکشن جذاب و هیجان انگیز

– دارای نبردهای حماسی PvP در برابر رقبای فولادی

– امکان انتخاب و ارتقا روبات ها

– دارای 10 روبات نبرد قدرتمند و باورنکردنی

– دارای تعداد زیادی سلاح های کشنده با برد، آسیب و زمان متفاوت

– امکان کشف و خنثی کردن بمب، مین و تله

– دارای گیم پلی کلاسیک و سریع

– دارای گرافیک فوق العاده و با کیفیت

 

بازی اندروید Robots Battle Arena Mech Shooter & Steel Warfare در گوگل پلی امتیاز ۴٫0 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تعداد زیادی دانلود در مارکت گوگل پلی این بازی با گیم پلی جذاب را به یکی از محبوب ترین بازی ها در این سبک تبدیل کرده است.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW Thanks for joining the Early Access! We are still working hard to improve the Robots Battle Arena gameplay! This update brings you: – 2 additional maps, – GUI fixes (new in-game animation, upgrades animations and more!), – game performance improvements, – in-game balance improvements, – minor bug fixes, Battle NOW!

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x