جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Stickman Racing v1.0.7 – بازی مسابقه استیکمن اندروید

دوچرخه سواری استیکمن و مبارزه با دشمنان

نابود کردن دشمنان در مسیر دوچرخه سواری

انتخاب بهترین سلاح برای نابودی هر دشمن

به دست آوردن 12 سلاح متنوع در بازی

بازی در کنار کاراکترهای متنوع از استیکمن

بازی اندروید Stickman Racing یک بازی جذاب و بینظیر از مجموعه استیکمن میباشد. در این بازی اندرویدی با بازی متفاوت دیگری از مجموعه استیکمن روبرو خواهید شد که در آن باید با دوچرخه های مختلف ، مهارت دوچرخه سواری استیکمن را به نمایش بگذارید. در هنگام دورخه سواری با دشمنان مختلف روبرو میشوید و باید با سلاح های متنوعی که در اختیار دارید ، دشمنانی که در مسیرتان قرار میگیرند را نابود کنید و با چرخ های خود. به مسیر ادامه دهید و ماموریت خود در نابود کردن دشمنان را کامل کنید.

در بازی اندروید Stickman Racing در هر مرحله از بازی با چالش های جدیدی روبرو خواهید شد و با رویارویی با هر دشمن باید بدانید از چه اسلحه ای استفاده کنید و بهترین سلاح را برای نابود کردن دشمنتان استفاده کنید. در 20 مرحله مختلف، در فضاهای مختلف بازی کنید و با پیروزی در هر مرحله وارد مرحله بعدی شوید. در طول بازی 12 سلاح متنوع به دست آورید و با دوچرخه های قدرتمند، مهارت های خود را کامل کنید. از لیزر، اره، آتش و… استفاده کنید و پیروز هر مرحله از بازی شوید. بازی در کنار کاراکترهای متنوع از استیکمن در فضاهای متنوع، یک بازی جذاب و سرگرم کننده را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Stickman Racing :

– بازی جذاب و بینظیر از مجموعه استیکمن

-دوچرخه سواری استیکمن و مبارزه با دشمنان

-نابود کردن دشمنان در مسیر دوچرخه سواری

-انتخاب بهترین سلاح برای نابودی هر دشمن

-به دست آوردن  12 سلاح متنوع در بازی

-بازی در کنار کاراکترهای متنوع از استیکمن

-بازی در فضاهای متنوع و سرگرم کننده

-بازی در 20 مرحله مختلف

 

بازی اندروید Stickman Racing در گوگل پلی امتیاز ۴٫0 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون 50 هزارکاربر در گوگل پلی این بازی جذاب و سرگرم کننده از مجموعه استیکمن را دانلود کرده اند.

2+

تغییرات آخرین نسخه

Happy Halloween! – New skin and new graphics for Halloween – Improve game performance Thank you for playing Stickman Racing! We’re working hard to upgrade our game better. Enjoy now!

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x