جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Frontline Guard WW2 Online Shooter v0.9.43 – بازی تیراندازی گارد خط مقدم اندروید

بازی اکشن و تیراندازی جذاب و هیجان‌انگیز

دارای مکان‌ها و جبهه‌های جنگ متنوع

امکان ایجاد شخصیت قهرمان بی‌نظیر

دارای صدها اسلحه و لباس کشورهای مختلف

امکان سفارشی‌سازی مهارت‌ها

بازی اندروید Frontline Guard WW2 Online Shooter یک بازی اکشن و تیراندازی جذاب و هیجان‌انگیز است. این بازی اندروید تیراندازی جنگ جهانی دوم را نمایش می‌دهد شما می‌توانید به این نبردها بپیوندید و با سایر بازیکنان در سراسر جهان مبارزه کنید. این بازی اندروید تیراندازی و مهیج دارای نبردهای PVP می‌باشد و شما باید با دشمنان واقعی خود مبارزه کنید. این بازی اندروید جذاب و جالب دارای سطوح مختلفی است که با تکمیل ماموریت در هر سطح به سطح بعدی منتقل خواهید شد. این بازی تیراندازی FPS دارای مکان‌ها و جبهه‌های جنگ متنوعی است.

در این بازی اندروید صدها اسلحه و لباس کشورهای مختلف وجود دارد که شما می‌توانید هر یک از آنها را انتخاب نمائید و قهرمان بی‌نظیر خود را بسازید. در این بازی اندروید جذاب و مهیج تیراندازی شما می‌توانید به عنوان یک نیروی پیاده‌نظام وارد نبرد شوید و یا از تانک برای مبارزات استفاده نمائید. برای ایجاد سبک مبارزاتی خود می‌توانید مجموعه مهارت‌های خود را سفارشی‌سازی کنید. در این بازی اندروید شگفت‌انگیز شما قادر خواهید بود شخصیت‌ها، سلاح‌ها و قدرت پردازش را ترکیب نمائید تا به بزرگترین جنگجو و مبارز تبدیل شوید. این بازی اندروید تیراندازی هیجان‌انگیز و جذاب دارای کنترل آسان و بصری است. دارای گرافیک عالی و خیره کننده‌ای می‌باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Frontline Guard WW2 Online Shooter:

– بازی اکشن و تیراندازی جذاب و هیجان‌انگیز

– دارای مکان‌ها و جبهه‌های جنگ متنوع

– امکان ایجاد شخصیت قهرمان بی‌نظیر

– دارای صدها اسلحه و لباس کشورهای مختلف

– امکان سفارشی‌سازی مهارت‌ها

– دارای کنترل آسان و بصری

– دارای گرافیک عالی و خیره کننده‌

 

بازی اندروید Frontline Guard WW2 Online Shooter در گوگل پلی امتیاز 4.0 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران زیادی این بازی اندروید را دانلود کرده اند و مورد توجه بسیاری از کاربران در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفته است.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW – New maps are now shown according to the level – Lobby with new widgets in it. – Client and server side bugfixes.

برنامه های مرتبط

دیدگاهها مسدود است.