جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Clash of Queens Light or Darkness v2.7.3 – بازی کلش آو کوئینز اندروید

بازی استراتژی بسیار جذاب و هیجان‌انگیز

امکان آموزش اژدها برای شرکت در مبارزات

امکان ایجاد ارتش قوی و امپراطوری نظامی

امکان استخدام کمانداران، پیاده‌نظام‌ها و سواره نظام‌های قدرتمند

دارای گیم پلی پویا و فوق‌العاده

بازی اندروید Clash of Queens Light or Darkness یک بازی استراتژی بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است. در این بازی پرهیجان و فوق‌العاده استراتژی شما باید یک امپراطوری نظامی بسازید و برای شکست دشمنان خود یک اژدها استخدام کنید. با کمک اژدها شما می‌توانید در جنگ‌های قبیله‌ای گسترده شرکت کنید و برای دفاع از فلکه مبارزه نمائید. در این بازی استراتژی شگفت‌انگیز و جذاب نبردهای حماسی وجود دارد و شوالیه‌های مختلفی در این بازی رایگان اندروید وجود دارند. در این بازی اندروید اژدها در یک نبرد آتشین با پادشاه درگیر می‌شود.

شما باید از بدو تولد اژدها را پرورش دهید و به او آموزش دهید که در جنگ‌ها شرکت کند. شما باید تلاش کنید که ارتش خود را قوی کنید و با ساختن و ارتقا چندین ساختمان، مردم را جذب نمائید. برای ساخت ارتش خود در نبردها و جنگ‌ها می‌توانید از کمانداران، پیاده‌نظام‌ها و سواره نظام‌های قدرتمند استفاده نمائید. در مبارزات و نبردها می‌توانید پاداش، طلا و جوایز دیگر دریافت نمائید. این بازی اندروید استراتژی دارای گیم پلی پویا و فوق‌العاده می‌باشد. این بازی استراتژی جذاب و مهیج دارای کنترل ساده و آسانی است. بازی اندروید Clash of Queens دارای گرافیک باکیفیت و خیره کننده می‌باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Clash of Queens Light or Darkness:

– بازی استراتژی بسیار جذاب و هیجان‌انگیز

– امکان آموزش اژدها برای شرکت در مبارزات

– امکان ایجاد ارتش قوی و امپراطوری نظامی

– امکان استخدام کمانداران، پیاده‌نظام‌ها و سواره نظام‌های قدرتمند

– امکان دریافت پاداش، طلا و جوایز دیگر

– دارای گیم پلی پویا و فوق‌العاده

– دارای کنترل ساده و آسان

– دارای گرافیک باکیفیت و خیره کننده

 

بازی اندروید Clash of Queens  در گوگل پلی امتیاز 4.0 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از 5 میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند و مورد توجه بسیاری از کاربران در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفته است.

0

تغییرات آخرین نسخه

NEW Announcement of update 2.6.6 – The loading images of the Valentine’s Day theme have been changed – The launching logic of Monster Hunter has been optimized

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x