جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Magic Rush Heroes v1.1.255 – بازی حمله جادویی قهرمانان اندروید

بازی اکشن و نقش‌آفرینی بسیار جالب و شگفت‌انگیز

امکان ایجاد یک تیم قدرتمند

دارای صدها مهارت‌ مختلف و قدرت منحصربه‌فرد برای قهرمانان

امکان ارتقا تجهیزات، سلاح و مهارت‌های قهرمانان

دارای تعداد زیادی از هیولاها و قهرمانان افسانه‌ای

معرفی و دانلود بازی اندروید Magic Rush Heroes در رسانه جوان موبایل

بازی اندروید Magic Rush Heroes یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی بسیار جالب و شگفت‌انگیز است. در این بازی اکشن و نقش‌آفرینی مهیج تعداد زیادی از هیولاها و قهرمانان افسانه‌ای وجود دارند و شما باید با دشمنان و رقبای خود مبارزه کنید. در این بازی اکشن جذاب و جالب نبردهای حماسی و حالت ماجراجویی وجود دارد. در این بازی نقش‌آفرینی شما باید قهرمانان مختلف را استخدام کنید و یک تیم قدرتمند تشکیل دهید تا مبارزات را کنترل نمائید. قهرمانانی که در این بازی رایگان و جذاب وجود دارند دارای صدها مهارت‌ مختلف و قدرت منحصربه‌فردی هستند. هنگام شلیک و تیراندازی به سمت دشمن باید هدف یا مسیر را مشخص کنید.

در این بازی رایگان نقش‌آفرینی شما باید قهرمانان خود را آموزش دهید تا قدرت خود را برای دفاع از دشمن افزایش دهند. در این بازی اندروید هیجان‌انگیز و جذاب امکان ارتقا تجهیزات، سلاح و مهارت‌های قهرمانان وجود دارد. در این بازی PvP جذاب و شگفت‌انگیز شما باید یک نقشه نبرد کامل تهیه کنید تا با کشف استراتژی دشمنان خود برای پیروی بجنگید. یکی از نکات برجسته این بازی نقش‌آفرینی اندروید ترکیب برج دفاعی و کارت است. این بازی اندروید نقش‌آفرینی دارای کنترل ساده و آسانی است. گیم پلی این بازی اندروید بسیار سریع و پویا است. بازی اندروید Magic Rush Heroes دارای گرافیک بی‌نظیر و فوق‌العاده می‌باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Magic Rush Heroes:

– بازی اکشن و نقش‌آفرینی بسیار جالب و شگفت‌انگیز

– امکان ایجاد یک تیم قدرتمند

– دارای  تعداد زیادی از هیولاها و قهرمانان افسانه‌ای

– دارای صدها مهارت‌ مختلف و قدرت منحصربه‌فرد برای قهرمانان

– امکان آموزش قهرمانان

– امکان ارتقا تجهیزات، سلاح و مهارت‌های قهرمانان

– دارای گرافیک بی‌نظیر و فوق‌العاده

– دارای کنترل ساده و آسان

– دارای گیم پلی بسیار سریع و پویا

 

بازی اندروید Magic Rush Heroes در گوگل پلی امتیاز 4.4 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از 10 میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند و مورد توجه بسیاری از کاربران در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفته است.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW Hero Changes: Hero Adjustments: 1. Hedwig: Basic attack speed increased. Energy Drain: Blast damage triggered when target unit energy exceeds 80%. Ice Bullet: Slightly reduced blast damage range. Bug Fixes: 2.Zoe: Shield Barrage: Fixed an error possibly preventing this skill from destroying physical damage shields.

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x