جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

بازی زیبای کشاورزی Farming Simulator برای آیفون و آیپد

بازی زیبای کشاورزی Farming Simulator,Farming Simulator,دانلود بازی Farming Simulator,دانلود بازی Farming Simulator برای آیپد,دانلود بازی Farming Simulator برای آیفون,دانلود بازی شبیه ساز کشاورزی برای آیپد,دانلود بازی شبیه ساز کشاورزی برای آیفون

اگر شما هم به مزرعه داری و کشاورزی علاقه دارید امروز برای شما بازی ای آماده کردیم که شبیه ساز کشاورزی و دامداری برای شما می باشد.شما با این بازی می توانید تجربه یک کشاورزی کامل و حسابی را داشته باشید.در این بازی به شما تعدادی ماشین آلات برداشت و خشک کردن علوفه داده خواهد شد تا بتوانید به راحتی محصولتان را برداشت کنید.

البته باید بدانید که تمامی ماشین آلات داخل این بازی دقیقا مشابه نمونه واقعی بوده و هیچگونه تغییر نکرده است. شما میتوانید در زمین خود گندم ذرت و یا کلزا بکارید و با برداشت آن ها و فروش شان درآمد کسب کنید همینطور میتوانید علوفه زمین خود را نیز با دستگاه مخصوصی که دارید خشک و دسته کنید و برای مصرف گاو هایتان استفاده کرده و با شیر گاو هایتان نیز پول در بیاورید.

یکی از ویژگی های خوب این بازی ایجاد نام تجاری برای هر کاربر و بازی به صورت چند کاربره در شبکه های WIFI و اینترنت می باشد.

تغییرات آخرین نسخه

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x