جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

نرم افزار جستجوی آنتن های اینترنت OpenSignal برای اندروید

OpenSignal 2.35,نرم افزار جستجوی آنتن های اینترنت OpenSignal برای اندروید,نرم افزار جستجوی آنتن های اینترنت OpenSignal,دانلود نرم افزار جستجوی وای فای,دانلود نرم افزار جستجوی وایرلس رایگان,دانلود نرم افزار سرچ آنتن وایرلس,دانلود نرم افزار سرچ وایرلس برای اندروید

بله درسته. خیلی از دانشجویان دانشگاه های ایران در حال حاضر دارای یک دیوایس اندرویدی می باشند و تمایل دارند در محیط دانشگاه وارد اینترنت شوند شاید با کمبود آنتن دهی WIFI مواجه بشوند چه کار باید کرد؟ برخی روش آزمون و خطا را تست کرده و به هرطرفی می روند تا شاید سرعت انتقال داده ها بهتر شود اما این روش هیچوقت علمی نبوده است.

نرم افزار جستجوی آنتن های اینترنت OpenSignal برای اندروید می تواند با کمک جی پی اس مکان فعلی شما و میزان مسافت شما تا اولین و بهترین آنتن امواج WIFI را محاسبه کند و بر روی نقشه مکان دقیق آنتن را به شما نشان دهد که می توانید در صورت امکان به سمت آن حرکت کنید.

همچنین این برنامه می تواند سرعت و میزان فاصله شما از آنتن های امواج 3G , 4G GPRS , GSM را بدست آورد که بسیار به افراد مختلف برای دسترسی به اینترنتی بهتر کمک می کند.

0

تغییرات آخرین نسخه

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x