جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Yesterday v1.8 – بازی ماجراجویی دیروز اندروید

ماجراجویی های مهیج در شهر نیویورک

قرارگیری در محیط های تاریک و خوفناک

حل معماها و کشف اسرار

جستجو پیداکردن یکی از شخصیت های داستان

گیم پلی جذاب و هیجان انگیز

معرفی بازی مهیج و ماجراجویی Yesterday توسط رسانه جوان موبایل + دیتا

اگر شما هم از علاقه مندان بازی های ماجراجویی هستید برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم. بازی اندروید Yesterday یکی از مهیج ترین بازی های ماجراجویی ساخت کمپانی NUMERIC PIPELINE میباشد که با قیمت 4.93 دلار روانه بازار شده است و رسانه جوان موبایل افتخار دارد که این بازی را بصورت کاملا رایگان دراختیار کاربران گرامی قرار میدهد.

داستان بازی در باره جنایت های شهر نیویورک است، زمانیکه مردم شهر بطور مرموزی ناپدید میشوند و دو نفر از شخصیت های اصلی داستان به نام کوپر و دوست جوانش هنری میخواهند دوست گم شده شان جان که حافظه اش را از دست داده است را پیدا کنند. حال زمان آن است که شما برای کمک به کوپر وارد بازی شوید و برای پیداکردن اسرار این شهر مرموز و مخوف قدم در شهر بگذارید تا  با پیدا کردن جان و حل معماها حافظه اش را به او برگردانید. در طول بازی شما در محیط های مخوف و پرهیجانی قدم میگذارید که تاریکی فضا و موزیک های مهیج به جذابیت بازی اضافه کرده است. شما باید سعی کنید تا با حل معماها و کشف اسرار شهر، جنایت کاران را پیدا کنید و آرامش را به شهر بازگردانید.

اگر از علاقه مندان بازی های ماجراجویی هستید پیشنهاد میکنیم این بازی مهیج را از دست ندهید. گرافیک این بازی تلفیق از فیلم های مهیج و کمیک است و موسیقی های زیبا و مهیج از متن فیلم ها، شما را تا مدت ها سرگرم ماجراجویی خواهد کرد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Yesterday :

– ماجراجویی های مهیج در شهر نیویورک

– قرارگیری در محیط های تاریک و خوفناک

– حل معماها و کشف اسرار

– جستجو پیداکردن یکی از شخصیت های داستان

– صداگذاری مهیج

– گیم پلی جذاب و هیجان انگیز

 

بازی اندروید Yesterday تاکنون توانسته با کسب رتبه 4.0 از 5.0 جایگاه خوبی در بین بازی های اندرویدی داشته باشد. این بازی اندرویدی قابل نصب برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید با سیستم عامل 2.3.3 و بالاتر میباشد. لینک دانلود این بازی به همراه فایل دیتا دراختیار علاقه مندان قرار دارد.

0

تغییرات آخرین نسخه

Video crash has been fixed. Important notice : English, French, German, Italian and Spanish set devices are not concerned by this update.

باکس دانلود

– فایل اصلی بازی با فرمت apk را دانلود و نصب کنید. – گیم دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.bulky.Yesterday.premium را در مسیر Android/obb قرار دهید. – بازی را اجرا کنید.

برنامه های مرتبط

دیدگاهها مسدود است.