جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Squid: Take Notes, Markup PDF v3.5.3.2-GP – نرم افزار یادداشت نویسی اسکویید اندروید

نوشتن یادداشت به طور طبیعی با دست خط خودتان

امکان استفاده از نرم افزار در جلسات مختلف

ذخیره یادداشت ها به صورتPDF, PNG و JPEG

دارای چندین نوع صفحه و پیش زمینه

امکان اشتراک گذاری یادداشت ها

با نرم افزار اندروید Squid: Take Notes, Markup PDF میتوانید با دست خط خودتان درست مانند زمانی که روی کاغذ مینویسید روی دستگاه اندرویدتان یادداشت بنویسید. با این نرم افزار اندروید شما میتوانید اشکال مختلف در یادداشتتان بکشید و هر متنی که میخواهید با دست خط خودتان به آن اضافه کنید. با این نرم افزار اندروید شما دستگاه اندرویدتان را به یک وایت برد تبدیل میکنید و با آن میتوانید در جلسات مختلف مباحث خود را برای حاضرین در جلسه ارائه دهید.شما میتوانید با نرم افزار اندروید Squid: Take Notes, Markup PDF از یادداشت های دیگر و یا از هر جایی متن کپی کنید و به یاددشتتان اضافه کنید.

از مزیت های این نرم افزار اندروید این است که میتوانید یادداشت خود را به صورتPDF, PNG و JPEG ذخیره کنید.شما میتوانید با این نرم افزار اندروید ضخامت دست خط خود را تعیین کنید همچنین میتوانید با ابزار stroke eraser هر بخشی از نوشته های خود را پاک کنید. با این نرم افزار اندروید با زوم کردن یادداشت کیفیت تصویر و اجزای یادداشت ها به هم نمیریزد.در این نرم افزار اندروید چندین نوع پیش زمینه صفحه برای یادداشت ها وجود دارد که صفحه خط کشی شده و نموداری و پیش زمینه ورزش و موزیک نمونه ای از صفحه های موجود در نرم افزار است.

از امکانات دیگر این نرم افزار امکان رسم نمودارهای برداری است. شما میتوانید یادداشت های خود را به راحتی با دوستانتان به اشتراک گذارید و میان بر برای یادداشت های جدید روی صفحه نمایش بسازید هم چنین میتوانید هر عکسی را به یادداشت خود اضافه کنید و عکس را میتوانید ببرید و تغییر اندازه دهید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Squid: Take Notes, Markup PDF :

-نوشتن یادداشت به طور طبیعی با دست خط خودتان

-امکان استفاده از نرم افزار در جلسات مختلف

– ذخیره یادداشت ها به صورتPDF, PNG و JPEG

– تعیین ضخامت دست خط

– امکان پاک کردن متن ها

– دارای چندین نوع صفحه و پیش زمینه

– امکان افزودن عکس به یادداشت

– امکان رسم نمودارهای برداری

– امکان اشتراک گذاری یادداشت ها

 

نرم افزار اندروید Squid: Take Notes, Markup PDF در گوگل پلی امتیاز 4.2 از 5.0 را از کاربران کسب نموده است و 5 میلیون دانلود در گوگل پلی داشته است.

تغییرات آخرین نسخه

3.2.2 • Improved reliability of cloud export • Changed sorting by name to treat numbers correctly • Fixed crashes with certain PDFs • Fixed text issues when exporting a note to PDF • Fixed issue with presenting to Chromecast on Android 7.1 • Various other bug fixes and improvements 3.2.1 • Fixed issue w/ presenting to wireless displays (e.g. Miracast) Full changelog: http://goo.gl/EsAlNK

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
نرم افزار Squid Take Notes, Markup PDF
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3٫00 توسط 3 نفر

حجم نرم افزار19.7 مگابایت

کمپانی سازندهSteadfast Innovation, LLC

امتیاز در گوگل پلی4.2 از 5.0

قیمت در گوگل پلیرایگان

تعداد دانلود1,369

نسخه نرم افزار3.5.3.2

نسخه سیستم عامل4.0 و بالاتر

نوع اتصالmob_offline

تاریخ آپدیت1401/05/12

اشتراک گذاری

ارسال شده توسطجوان موبایل

0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x