جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود White Noise Free v7.2.5 – نرم افزار وایت نویز اندروید

پخش موزیک و صداهای آرامبخش برای خواب راحتتر

آرامبخش نوزادان

حذف صداهای مزاحم با پخش موزیک و صدا با فرکانسهای مختلف

شامل 40 نوع صدا و موزیک

امکان ادغام صداها با هم

نرم افزار اندروید White Noise Free با پخش موزیک و صداهای مختلف یه شما کمک میکند خواب بهتر و راحت تری تجربه کنید. اگر راحت به خواب نمی روید و یا به جایی جدید نقل مکان کرده اید و به جای جدید عادت ندارید و سخت خوابتان میبرد این نرم افزار اندروید با پخش موزیک ها و صداهای آرام بخش حواس شما را پرت میکند و باعث میشود تمرکز حواستان به سمت خواب برود و با آرامش بخوابید موزیک های این نرم افزار اندروید گریه های نوزاد را هم آرام میکند و اثری مثبت بر سرددهای میگرنی دارد.حتی اگر همه جا ساکت است اما صداهای کوچک مثل چکه شیر آب آزارتان میدهد این نرم افزار اندروید با پخش موزیک با فرکانسهای مختلف اصوات مزاحم را میپوشاند.

40 نوع صدا در این نرم افزار اندروید است که شامل صداهای رنگی،صداهای مکانیکی مثل صدای هواکش و… است که صداهای بیشتر هم قابل دانلود هستند.شما میتوانید صداهای مختلف را با هم ادغام کنید و صداهای جدید را ذخیره کند و به اشتراک گذارید.حتی میتوانید صداهای آرام بخش خود را ضبط کنید و روی تکرار به آنها گوش دهید.این نرم افزار اندروید ساعت هشدار هم دارد که زنگ هشدار آن به آرامی قطع میشود و باعث میشود به راحتی و سرزنده از خواب بیدار شوید.شما میتوانید صداها و موزیک های مورد علاقه خود را ستاره دار کنید و دسترسی سریع به آنها داشته یاشید هم چنین کنترلهای صدا هم در اختیار شما خواهد بود.این نرم افزار اندروید با تمامی گوشی های موبایل و تبلت ها سازگاری دارد.

 

برخی از مهم ترین ویزگی های نرم افزار اندروید White Noise Free :

– پخش موزیک و صداهای آرامبخش برای خواب راحتتر

– آرامبخش نوزادان

– آرام کردن سردردهای میگرنی

– حذف صداهای مزاحم با پخش موزیک و صدا با فرکانسهای مختلف

– شامل 40 نوع صدا و موزیک

– امکان ادغام صداها با هم

– امکان ضبط صداهای دلخواه

– سازگاری با گوشی های موبایل و تبلت ها

 

نرم افزار اندروید White Noise Free در گوگل پلی امتیاز ۴٫4 از 5.0 را از کاربران کسب نموده است و ۵ میلیون دانلود در گوگل پلی داشته است.

0

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW Reduces network usage from ads. Android 6.0 optimized and using the new runtime permission model which means you’ll get a prompt to use the microphone when you create a recording and not at app installation. You can also add location of your recordings. Life just got better (for 6.0 devices anyway). Numerous bug fixes and other improvements. Please send us any feedback or suggestions by tapping Send Feedback in settings.

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4٫25 توسط 4 نفر

حجم نرم افزار39 مگابایت

کمپانی سازندهTMSOFT

امتیاز در گوگل پلی4.4 از 5.0

قیمت در گوگل پلیرایگان

تعداد دانلود1,419

نسخه نرم افزار7.2.5

نسخه سیستم عامل4.0 و بالاتر

نوع اتصالmob_offline

تاریخ آپدیت1397/04/25

اشتراک گذاری

ارسال شده توسطجوان موبایل

0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x