جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Rally Racer Dirt v1.5.5 – بازی مسابقه رالی خاکی اندروید

مسابقه رالی ماشین سواری

عبور از انواع جاده ها و تپه ها

دارای گرافیک عالی و سه بعدی

شرکت در 12 رالی مختلف

امکان بازی در سه حالت مختلف چالشی،حفظ جان و بازی چند نفره

بازی اندروید Rally Racer Dirt یک مسابقه رالی ماشین سواری  است.در این بازی اندروید از تپه ها صعود میکنید و از جاده های آسفالت و خاکی عبور خواهید کرد این بازی اندروید بهترین ابزارهای کنترل ماشین را در اختیارتان قرار میدهد تا حس یک رالی واقعی را تجربه کنید.با شرکت در رالی های این بازی اندروید از گرافیک عالی و سه بعدی،ماشین های متنوع و موزیکی که شما را در هنگام بازی همراهی میکند لذت خواهید برد.با Rally Racer Dirt میتوانید در 12 رالی مختلف شرکت کنید و لذت یک رالی واقعی را تجربه کنید.

ماشین های رالی را میتوانید با تنظیم ارتفاع و موانع ضد چرخش ارتقا دهید تا رانندگی بهتری را تجربه کنید همچنین میتوانید با 5 تیونینگ مختلف ماشین خود را تغییر ظاهر دهید.مسیرهای رالی در بازی اندروید Rally Racer Dirt بسیار متنوع هستند میتوانید رالی در مسیرهای آسفالت شده ،شنی و عبور از چمن را با این بازی اندروید تجربه کنید.با این بازی اندرویدی در سه حالت مختلف چالشی،حفظ جان و بازی چند نفره میتوانید بازی کنید.در حالت حفظ جان شما باید بدون مقصد و بدون اراده رانندگی کنید و ایست های بازرسی را پشت سر گذارید و سعی در حفظ جان خود کنید.در حالت چالشی شما با 60 چالش مواجه هستید که باید از آنها عبور کنید و در حالت بازی چند نفره میتوانید با دوستان خود و یا انتخاب افراد به صورت رندوم مسابقه دهید و هیجان یک رالی واقعی را تجربه کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Rally Racer Dirt :

– مسابقه رالی ماشین سواری

– عبور از انواع جاده ها و تپه ها

– دارای  بهترین ابزارهای کنترل ماشین

– دارای گرافیک عالی و سه بعدی

– شرکت در 12 رالی مختلف

– همراهی بازی با موزیک

– امکان ارتقای تیونینگ ماشین

– امکان بازی در سه حالت مختلف چالشی،حفظ جان و بازی چند نفره

 

بازی اندروید Rally Racer Dirt در گوگل پلی امتیاز ۴٫2 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و 50 میلیون دانلود در گوگل پلی داشته است و جز بهترین بازی های رالی محسوب میشود.توجه داشته باشید که برای بازی در حالت چند نفره در این بازی اندرویدی احتیاج به اتصال به اینترنت دارید.

0

تغییرات آخرین نسخه

2017-06-10 Version 1.5.5 -Bug Fix Version 1.5.4 -New Vehcile (RSRX) Added Version 1.5.3 -Daily Bonus Added -Challange Mode rearranged as Carrier Mode. -You can continue by money or video on carrier failure. -Lots of bug fix Version 1.5.2 – Significiant FPS increase on “Forest” track for low powered devices Version 1.5.1 – New Challange Sequence added Version 1.5.0 -New track “Forest” added. Version 1.4.8 -New rear wheel powered vehicle added Version 1.4.7 -New rear wheel powered vehicle added

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4٫08 توسط 13 نفر

حجم نرم افزار56.7 مگابایت

کمپانی سازندهsbkgames

امتیاز در گوگل پلی4.2 از 5.0

قیمت در گوگل پلیرایگان

تعداد دانلود5,824

نسخه نرم افزار1.5.5

نسخه سیستم عامل2.3.2 و بالاتر

نوع اتصالmob_online

تاریخ آپدیت1398/12/13

اشتراک گذاری

ارسال شده توسطجوان موبایل

0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x