جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Cultures: Northland v1.0 – بازی سرزمینهای شمالی اندروید

بازی استراتژیک جدید و جذاب

کوچ وایکینگها به سرزمینی جدید

ساخت انواع ساختمانهای مورد نیاز ساکنین در سرزمین

رویارویی با 8 ماموریت و چندین ماموریت زیرمجموعه

دارای فضاسازی های متنوع و سه بعدی با گرافیک بینظیر

ویژه : معرفی بازی جدید اندروید Cultures: Northland 1.0 در رسانه جوان موبایل

برای علاقمندان به بازی های استراتژیک

بازی اندروید Cultures: Northland  یک بازی استراتژیک جدیدی است که به تازگی با قیمت 5.49 دلار در مارکت گوگل پلی منتشر شده است و هم اکنون به طور کاملا رایگان از طریق رسانه جوان موبایل در اختیار کاربران گرامی قرار گرفته است.در این بازی اندرویدی سرزمین مادری وایکینگها توسط دشمنان تصرف شده است و آنها مجبور به کوچ به سرزمینی دیگر شده اند.در سرزمین جدید انواع ساختمانهای مورد نیاز ساکنین مثل خانه،مدرسه،نانوایی و… را بسازید و برای آنها مزرعه ایجاد کنید.مواد اولیه ی مورد نیاز ساکنین،کالاهای ضروری و هر آنچه ساکنین سرزمین جدید احتیاج دارند تهیه کنید و زندگی جدید آنها را بسازید.هر کاراکتر از ساکنین دارای ویژگی های مخصوص خود است آنها ازدواج میکنند،بچه دار میشوند و با یکدیگر در ارتباط هستند.آنها شغلهای مختلف دارند و هرکدام از آنها میتوانند در شغل خود پیشرفت کنند و شغل های جدید هم انتخاب کنند.

در بازی اندروید Cultures: Northland  از دشمنان فاصله بگیرید و در صورتی که هیچ راهی وجود نداشت به آنها حمله کنید.در این بازی اندرویدی با 8 ماموریت مختلف که هرکدام چندین ماموریت زیرمجموعه دارند روبرو میشوید و با 4 قهرمان میتوانید به دشمنان حمله کنید.در این سرزمین جدید ساکنین سرزمین بیش از 30 گروه هستند.برای یادگیری بازی فیلم های آمزشی درون بازی برای پیش برد بازی به شما کمک میکند.در این سرزمین با جلوه های تصویری ویژه مانند شرایط مختلف آب و هوا، مه، روح و… روبرو میشوید که باعث جذابیت بیشتر بازی میشود همچنین وجود فضاسازی های متنوع و سه بعدی با گرافیک بینظیر یک بازی استراتژیک بدون نقص و جذاب به کاربران ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Cultures: Northland :

– بازی استراتژیک جدید و جذاب

– کوچ وایکینگها به سرزمینی جدید

– ساخت  انواع ساختمانهای مورد نیاز ساکنین در سرزمین

–  ایجاد مزرعه و تهیه مواد اولیه ی مورد نیاز ساکنین

– دارای کاراکترهای مختلف با شغلهای گوناگون

– رویارویی با 8 ماموریت و چندین ماموریت زیرمجموعه

– وجود 4 قهرمان برای حمله به دشمنان

– دارای فیلم های آمزشی درون بازی

– دارای جلوه های تصویری ویژه مانند مه، روح و…

– دارای فضاسازی های متنوع و سه بعدی با گرافیک بینظیر

 

بازی اندروید Cultures: Northland  در گوگل پلی امتیاز 3.9 از 5.0 را از کاربران کسب نموده است و در مدت زمان کوتاهی که منتشر شده است توجه علاقمندان به بازی های استراتژیک را به خود جلب کرده است.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW plays ingame videos

باکس دانلود

– فایل اصلی بازی با فرمت apk را دانلود و نصب کنید. – گیم دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.runesoft.cultures را در مسیر Android/obb قرار دهید. – بازی را اجرا کنید.

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x