جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Reigns v1.0 – بازی کارتی رینز اندروید

جدیترین بازی در سبک بازی های کارتی و استراتژی

دراختیار داشتن مجموعه ای از کارت ها برای تصمیم گیری

موافقت کردن یا مخالفت کردن با درخواست ها

عواقب غیرقابل پیش بینی در ازاء هر تصمیم

تلاش برای گسترش حکومت با بکارگیری بهترین استراتژی

معرفی بازی کارتی و جدید Reigns 1.0 توسط رسانه جوان موبایل

باکسب رتبه 4.7 از 5.0 در مارکت گوگل پلی

اگر شما هم از علاقه مندان بازی های کارتی هستید برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم، بازی اندروید Reigns جدیدترین بازی کارتی است که به تازگی و با قیمت 2.99 دلار روانه بازار شده است و رسانه جوان موبایل افتخار دارد که مثل همیشه به عنوان اولین سایت ایرانی یک بازی جدید را خدمت کاربران گرامی معرفی کند.

در این بازی اندرویدی شما باید به تخت پادشاهی تکیه بزنید و تلاش کنید تا امپراطوری خود را گسترش دهید. در طول مراحل بازی شما کارت هایی دراختیار دارید که درخواست هایی از طرف مشاوران، وزیران و دهقانان شماست و شما هستید که تصمیم میگیرید با درخواست آنها موافقت کنید و یا مخالفت! درحقیقت انتخاب با شماست که پادشاهی رئوف و مهربان باشید و یا حاکمی سخت گیر! برای هر کارت دو نوع تصمیم گیری پیش رو دارید که باید تلاش کنید تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید تا بین جناح های مختلف تعادل برفرار کنید و قلمرو سلطنتی تان را گسترش دهید، اما مراقب باشید چراکه هرتصمیمی که بگیرید عواقب غیرقابل پیش بینی برایتان به ارمغان می آورد، پس هوشمندانه بازی کنید تا بتوانید سالیان سال بر تخت پادشاهی حکومت کنید.

شما میتوانید ملکه خود را انتخاب کنید و یک زندگی شاهانه برای خود تشکیل دهید، اگر از علاقه مندان بازی های کارتی هستید پیشنهاد میکنیم به هیچ وجه جدیدترین بازی در این سبک را از دست ندهید چراکه گیم پلی جذاب بازی شما را تا مدت ها سرگرم خواهد کرد.

 

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Reigns :

– جدیترین بازی در سبک بازی های کارتی و استراتژی

– دراختیار داشتن مجموعه ای از کارت ها برای تصمیم گیری

– موافقت کردن یا مخالفت کردن با درخواست ها

– عواقب غیرقابل پیش بینی در ازاء هر تصمیم

– تلاش برای گسترش حکومت با بکارگیری بهترین استراتژی

– برقراری تعادل بین بخش های مختلف سلطنت

– کم حجم برای دانلود

 

بازی اندروید Reigns ساخت کمپانی DevolverDigital میباشد که به تازگی روانه بازار شده و در همین مدت کوتاه توانسته مورد استقبال بیش از 500.000 کاربر قرار گیرد. این بازی اندرویدی کم حجم قابل نصب برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید با سیستم عامل 3.0 و بالاتر میباشد.

0

تغییرات آخرین نسخه

This corrects the data corruption bug, notably on Nexus 5x, 6p and 4. IMPORTANT: If you had that bug, you need to reinstall the game (updating won’t be enough). Note that as a consequence (on all devices), your current King won’t be saved if you use the “home” and “menu” button + a swipe to quit the app. You will automatically start again at the previous King. To quit the game and save your current progression, please use the “back” button (on the left).

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x
()
x