جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Super Phantom Cat v1.162 – بازی گربه شبح وار اندروید

ماجراجویی در فضایی دو بعدی و کلاسیک

کمک به گربه سفید شیمیدان برای رسیدن به هدف

رویارویی با دشمنان متنوع در مسیر

عبور از چالشهای مختلف در مسیر

دارای مراحل متنوع

بازی اندروید Super Phantom Cat یک بازی سرگرم کننده ی پیکسلی میباشد که در آن در نقش یک گربه بازی میکند و در دنیایی پیکسلی به ماجراجویی میپردازید. در فضایی دو بعدی و کلاسیک به یاد بازی های 16 بیتی بازی کنید و از محیط جذاب بازی لذت ببرید. در این بازی اندرویدی گربه سفید شیمیدان که توسط گربه شبح وار نجات داده شده بود به جهان ارواح وارد شد و فهمید میتواند با جمع آوری اطلاعات، چندین گربه شبح وار قدرتمند بسازد…

در بازی اندروید Super Phantom Cat به گربه شیمیدان کمک کنید بتواند به هدف خود برسد در این را از چالش های مختلف عبور کنید و با جلوگیری از برخورد با موانع به انتهای مسیر برسید و در مسیر سکه های مختلف را جمع آوری کنید و امتیاز به دست آورید. در مسیر با دشمنان مختلف روبرو شوید و با پرش آنها را از بین ببرید. در طول بازی شنیدن موزیک هیجان انگیز، لذت بازی را چند برابر میکند. ماموریت هر مرحله را تمام کنید و به مراحل بعدی راه پیدا کنید. با پیش برد بازی قفل کاراکترهای مختلف را باز کنید و به بازی تنوع دهید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی ارائه شده است و فضاسازیهای متنوع و رویارویی با کاراکترهای مختلف میتواند کاربران را ساعتها سرگرم کند.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Super Phantom Cat :

– بازی سرگرم کننده و پیکسلی با گیم پلی جذاب

– ماجراجویی در فضایی دو بعدی و کلاسیک

– کمک به گربه سفید شیمیدان برای رسیدن به هدف

– عبور از چالشهای مختلف در مسیر

– رویارویی با دشمنان متنوع در مسیر

– نابود کردن دشمنان با پرش روی آنها

– دارای مراحل متنوع

– امکان باز کردن قفل کاراکترهای مختلف

– دارای موزیکهای هیجان انگیز

– دارای گرافیک عالی و فضاسازیهای متنوع

 

بازی اندروید Super Phantom Cat در گوگل پلی امتیاز ۴٫6 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از 5 میلیون کاربر در مارکت گوگل پلی این بازی سرگرم کننده با گیم پلی جذاب را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

Get Google Play’s Lunar New Year special offer now: [UNLOCK MOON WORLD+ 50% Off]. Super phantom cat updates the 11th chapter “SpringTime” to celebrate the lunar new year.

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x