جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود F18 Carrier Landing Lite v7.2 – بازی فرود هواپیمای اف 18 اندروید

کنترل معروف ترین هواپیماهای ارتشی به عنوان خلبان

فرود در بیش از 500 باند فرود

تجربه پرواز در روز و شب و شرایط مختلف آب و هوایی

عکسبرداری و نقشه برداری از زمین در 800 ایستگاه بین راهی

دارای گرافیک بینظیر و عالی در فضاسازیهای سینمایی و سه بعدی

بازی اندروید F18 Carrier Landing Lite یک بازی شبیه سازی پرواز و فرود با هواپیماهای جنگی میباشد. در این بازی اندرویدی به عنوان خلبان یک هواپیمای جنگی باید کنترل هواپیما را به دست بگیرید و در شرایط مختلف هواپیما را کنترل کنید و با مهارتهای خلبانی خود هواپیما را به زمین نشانید. ماموریتهای مختلف را انجام دهید و در سناریوهای ویژه، معروف ترین هواپیماهای ارتشی را در آسمان و زمین کنترل کنید.

در بازی اندروید F18 Carrier Landing Lite به دنیای تکنولوژی هواپیماها ووارد شوید و برای پرواز خود برنامه ریزی کنید و در بیش از 500 باند فرود، هواپیما را به زمین بنشانید. پرواز در روز و شب را تجربه کنید و در شرایط مختلف آب و هوایی، هواپیمای جنگی را کنترل کنید. همچنین در آسمان از زمین نقشه برداری کنید و در 800 ایستگاه بین راهی از زمین عکسبرداری کنید. در این بازی اندرویدی از  6 زاویه مختلف میتوانید به محیط بازی تسلط داشته باشید و با دقت از مهارتهای فرود و بلند شدن هواپیما استفاده کنید. در زمانهای مورد نیاز برای هواپیما سوخت گیری کنید و سوخت آنرا برای پرواز تامین کنید.در بازی اندروید F18 Carrier Landing Lite میتوانید در گرافیکی بینظیر و عالی در فضاسازیهای سینمایی و سه بعدی و متنوع یک بازی شبیه ساز پرواز بینظیر را تجربه کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید F18 Carrier Landing Lite :

– بازی شبیه سازی پرواز و فرود با هواپیماهای جنگی

– کنترل هواپیماهای جنگی به عنوان خلبان

– استفاده از مهارتهای خلبانی برای پرواز در شرایط مختلف

– کنترل معروف ترین هواپیماهای ارتشی

– برنامه ریزی برای پرواز

– فرود در بیش از 500 باند فرود

– تجربه پرواز در روز و شب و شرایط مختلف آب و هوایی

– عکسبرداری و نقشه برداری از زمین در 800 ایستگاه بین راهی

– دارای 6 زاویه دوربین مختلف

– تامین سوخت برای پرواز هواپیما

– دارای گرافیک بینظیر و عالی در فضاسازیهای سینمایی و سه بعدی

 

بازی اندروید F18 Carrier Landing Lite در گوگل پلی امتیاز ۴٫2 از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از 10 میلیون کاربر در مارکت گوگل پلی این بازی شبیه سازی با گیم پلی جذاب را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW – FLIGHT SIMULATOR with WORLDWIDE TERRAIN and NAVIGATION SYSTEM – Radar with runway and aircraft carrier orientation – Realistic fuel consumption – More realistic aircraft and extreme conditions with wind, rain, snow and lightning – 3D virtual cockpit with integrated instrumentation, rain/snow effects and 6 different camera angles visual perspectives New Aircraft: – F-16 Fighting Falcon – A-7 Corsair II – F-22 Raptor – SU-47 Berkut – C-130 Hercules – EF Typhoon

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x