جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود 500px – Discover great photos v6.4.2- نرم افزار شبکه اجتماعی 500پیکس اندروید

پیوستن به میلیونها عکاس حرفه ای در دنیا

به اشتراک گذاستن عکسهای حرفه ای از مناظر متنوع

تماشای عکسهای دیگران در صفحه home feed

فالو کردن دیگران و جمع کردن فالوئر برای خود

دریافت لایک و کامنت از دیگران

نرم افزار اندروید 500px – Discover great photos یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاشتن عکسها با دیگران و مشاهده عکسهای دیگران میباشد. با عضو شدن در این شبکه اجتماعی میتوانید به میلیونها عکاس حرفه ای در دنیا بپیوندید و عکسهای هنری آنها از مناظر مختلف را مشاهده کنید و در صورتی که شما هم به هنر عکاسی علاقه دارید میتوانید از مناظر مختلف با سوژه های متنوع عکس تهیه کنید و آنرا در صفحه شخصی خود با دیگران به اشتراک بگذارید.

در شبکه اجتماعی 500px – Discover great photos میتوانید دیگران را فالو کنید و برای خود فالوئر به دست آورید.در صفحه home feed میتوانید عکس های کسانی را که فالو کرده اید مشاهده کنید و برای آنها کامنت ارسال کنید و عکسهای دیگران را لایک کنید و از آنها لایک و کامنت برای عکسهایتان دریافت کنید. با دوربین درون برنامه ای در این شبکه اجتماعی میتوانید از سوژه ها عکس تهیه کنید و آنرا سریعا با دیگران به اشتراک بگذارید. با عضئو شدن در این شبکه اجتماعی میتوانید به آرشیوی از زیباترین عکسها از عکاسان حرفه ای دسترسی داشته باشد و از تماشای آنها لذت ببرید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید 500px – Discover great photos :

– شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکسها

– پیوستن به میلیونها عکاس حرفه ای در دنیا

– به اشتراک گذاستن عکسهای حرفه ای از مناظر متنوع

– فالو کردن دیگران و جمع کردن فالوئر برای خود

– تماشای عکسهای دیگران در صفحه home feed

– دریافت لایک و کامنت از دیگران

– دارای دوربین درون برنامه ای

– دسترسی به آرشیوی از زیباترین عکسها از عکاسان حرفه ای

 

نرم افزار اندروید 500px – Discover great photos در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از 5 میلیون کاربر در مارکت گوگل پلی این نرم افزار شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW What’s New: – Get Ready for Assignments! We can’t wait to help you make money with your photography. Complete your profile today by telling us a little about yourself and your photography. We will let you know when Assignments are available. – Various bug fixes and performance enhancements

باکس دانلود

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x