جوان موبایل | دانلود آهنگ، برنامه و بازی اندروید

دانلود Ninja Warriors Games v2.4.53 – بازی افسانه های استیکمن اندروید

بازگشت شیطان برای نابودی جهان با ارتش خود

بازی در نقش استیکمن قهرمان به نام شیدو

مبارزه با نیروهای شیطان و نابود کردن آنها

استفاده از مهارتهای مبارزه، اسلحه و شمشیر در مبارزات

دارای گرافیک عالی و فضاهای متنوع اکشن

بازی اندروید  Ninja Warriors Games یک بازی اکشن از مجموعه بازی های استیکمن میباشد. در این بازی اندرویدی شیطان به زندگی بازگشته است و با ارتش خود قصد نابودی جهان را دارد. در نقش استیکمن قهرمان به نام شیدو بازی کنید و با ارتش شیطان روبرو شوید و با قدرت و مهارتهای مبارزه ی خود ارتش شیطان را نابود کنید. برای مبارزه با ارتش شیطان از اسلحه های مختلف و شمشیرهای قدرتمند استفاده کنید و به دشمن ضربه وارد کنید و آنها را از بین ببرید و جهان را از وجود آنها نجات دهید.

در بازی اندروید  Ninja Warriors Games با موجودات مختلف شیطانی روبرو شوید و با ابزارهای کنترلی کامل کاراکتر قهرمان خود را کنترل کنید و به موقع از فنون جنگی استفاده کنید تا دشمنان را نابود کنید و از آنها شکست نخورید. برخی از دشمنان به شدت قوی هستند و برای مقابله با آنها میتوانید قدرت شیدو را با اسلحه های قدرتمند ارتقا دهید. در این بازی اندرویدی لباس استیکمن، مهارتها، اسلخه ها و… قابل ارتقا میباشند و به شما کمک میکنند قویتر در برابر دشمنان حاضر شوید.

در بازی اندروید  Ninja Warriors Games با قهرمانان مختلف استیکمن مراحل متنوع بازی را پشت سر بگذارید و دشمنان را نابود کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی  بینظیری  ارائه شده است و وجود کاراکترهای متنوع ازدشمنان و مبارزه در فضاهای متنوع به همراه جلوه های صوتی ویژه، تجربه یک بازی اکشن و جنگی بینظیر از استیکمن را به کاربران ارائه میدهد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Ninja Warriors Games:

– بازی اکشن از مجموعه بازی های استیکمن

– بازگشت شیطان برای نابودی جهان با ارتش خود

– بازی در نقش استیکمن قهرمان به نام شیدو

– مبارزه با نیروهای شیطان و نابود کردن آنها

– استفاده از مهارتهای مبارزه، اسلحه و شمشیر در مبارزات

– دارای ابزارهای کنترلی کامل

– مبارزه با دشمنان با قهرمانان مختلف استیکمن

– دارای گرافیک عالی و فضاهای متنوع اکشن

– دارای جلوه های صوتی ویژه در مبارزات

 

بازی اندروید Ninja Warriors Games را بیش از ۵۰ هزار کاربر در مارکت گوگل پلی این بازی را دانلود کرده اند و توجه علاقمندان به مجموعه بازی های استیکمن را به خود جلب کرده است.

تغییرات آخرین نسخه

– Release Rebirth System: when level of character and equipment reached max level 500, you get a rebirth to take the power of Gods – Add 2 new features in Campaign: Auto Next Battle and Repeat. – Increase PVP Reward – Increase Skip turn limit – Increase x10 Gold value in some packages – Increase x5 Gold, EXP value and accessory fragments in Event Raid – Increase Gold and EXP value when kill monster – ‘Hand of Midas’ is able to combine – Change the calculation of the stats in game

برنامه های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات
میلاد

با سلام. آقا دمتون گرم خیلی بازی باحالیه. به همه پیشنهاد میکنم دانلود کنن.

1
0
ما نظرات شما را دوست داریم ، لطفا نظر بگذارید.x